Kaks kuud kestnud Tradehouse Ilukaubamaja autokampaania leidis täna piduliku lõpu ning tutika Peugeot linnamaasturi võitis endale Maria Valgamaalt! Kaheteistkümnest finalistist oli tema ainus, kellel pole juhiluba, aga seda suurem oli Maria rõõm ja üllatus! Palju palju õnne Mariale!

Väljaloositavaks autoks oli stiilne linnamaastur Peugeot, mille väärtus on 17 000 eurot ning tõepoolest, loosivõitja sai antud auto endale täiesti päriseks.

Kampaanias osalemiseks tuli 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2016 vormistada endale Tradehouse Cashback Card kliendikaart ning sooritada Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes või e-poes vähemalt üks 10-eurone ost. Ning seejärel osaletigi automaatselt loosis. Finaali jõudmiseks tuli läbida ka vaheetapid, milleks oli 6 vaheloosimist. Igas vahefinišis selgitati välja kaks inimest – Auto Forte Tallinna esinduses kohtusid omavahel 12 finalisti.

Kuigi täna selgus üks õnnelik peaauhinna võitja, siis tühjade kätega ei lahkunud ükski finalist. Kõik vahefinišist edasi saanud isikud said endale kohvri ilutoodetega ja 100€ Tradehouse Ilukaubamaja kinkekaardi.

Täname koostööpartnereid: Auto Forte Tallinn, Cashback, Fahle, päevajuhti (Juhan Krull, Call Event)

Fotod: Jake Farra

Comments are closed.