Alati on tore lugeda, mis lemmiktooted kellelgi ajapikku välja kujunenud on ja miks. Nüüd sukeldumegi Tradehouse iluproffidest kaksikute – Igriti ja Kristeli ilumaailma ja uurime, millised juuksehooldustooted on aastatega nende südamed võitnud.

IMG_9359-Edit-blogiKristel: Meie juuksetüüp Igritiga on sarnane,  loomult  hästi õhuke ja värvitud. Kindlasti šampooni valides  on meie jaoks olulisteks märksõnadeks: volüüm, värvikaitse, suurepärane läige ja lõhn. Kuna meid on kaks, siis võite ise ette kujutada, kui rikkalik valik meie vannitoas on. Kõiki asju on peaaegu topelt.  Sõbrannad vahel vannituba külastades viskavad nalja, et teie võiksite siin väikse poe avada.

Hetke parimad leiud meie mõlema jaoks on:  CHI Farouk Royal Treatment Super Volume Shampoo– šampoon, millesse me „armusime“ kohe, kui seda nägime. Esmalt võlus meid selle toote luksuslik pakend ja siis selle võrratu  lõhn ning udupehme vaht, mis peseb õrnalt peanahka kuivatamata. Lisaks kaks tõeliselt luksuslikku komponenti – valge trühvel ja pärli ekstrakt.

Teine lemmikleid on Keratherapy Keratin Infused Color Care šampoon. Peale selle  toote kasutamist justkui polegi palsamit juurde vaja, sest punase vaarika seemneõli muudab juuksed nii mõnusalt pehmeks ning siidiselt siledaks. Kumbki šampoon ei sisalda parabeene ega sulfaate ning on hea kuuma- ja värvikaitsega.  Kohe esimesel kasutusel said nende kahe toote puhul kõik meie ootused täidetud. Loomult õhukesed juuksed nägid peale esimest pesukorda välja super volüümikad ja mõnusalt pehmed.

CHI Keratherapy

Palsamite puhul kasutasime  varem rohkem kergemaid volüümipalsameid, mis aga pikemal kasutamisel  tekitasid tunde, et kaks volüümi toodet koos jäävad meie juuste jaoks natuke liiga kergeks ja kuivatavad ka liigselt peanahka. Samuti on meile alati meeldinud kasutada ühe brändi tooteid koos, mis aga ei ole reegel. Meie kaks lemmikpalsamit on CHI Farouk Royal Treatment Aqua Charge Conditioner  ja Keratherapy Keratin Infused Color Care Conditioner . Palsamid, mis sobivad ideaalselt meie juuksetüübile, siludes ja lihtsustades kammimist. Samuti ei lase tekkida staatilisel elektril, millega me varem väga tihti oma pikkade juuste puhul maadlesime. Tänaseks on see probleem unustatud.

Kristela:  Juba harjumusest armastan peale pesu juustesse lisada kerget kuivjuukseõli Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. Juukse otstele kannan natuke tihkemaid õlisid, üheks lemmikuks on CHI Argan Oil – mind lummas selle õli puhul tema idamaine aroom, mis tekitab tunde, nagu oleksidki  kuskil eksootilisel maal. Lisaks on see õli UV-kaitsega ja ülihea niisutaja.   CHI Alterna Kardashian

Kõige uuem leid on Kardashian Beauty Smooth Styler Blow Dry Cream. Tegu on kuivkreemiga, mis ei jäta juukseid raskeks, niisutab ja on hea kahu eemaldaja. Kuigi toode on mõeldud kasutamiseks föönitades (aktiveerub kuumaga),  siis mulle meeldib seda kasutada lihtsalt pähejäetava kreemina. Tulemuseks on ülipehmed juuksed, võrratult ilus läige ja muidugi lummav lõhn.

Igrit: Minu lemmiktooted on veel Inebrya Hair Lift  šampoon ja palsam ja Sim Argan Vitalising šampoon ja palsam. Külmpressitud argaanõli teeb juuksed nii läikivaks ilma neid raskeks muutmata. See šampoon sobib ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele. Tavaliselt on mul juuksed hästi kapriissed, mis tähendab seda, et ühte toodet ei saa ma pikalt kasutada.  Sim Arganoil šampooni kasutasin aga mitu kuud järjest. Niisketesse juustesse armastan lisada Paul Michelli Skinny seerumit, mida olen kasutanud juba enne Tradehouse’i tööle asumist. Mäletan hästi, millise emotsiooniga mu juuksur selle mulle müüs. Armastan selle toote lõhna ja mõju. Lisavolüümi saavutamiseks kasutan veel  Sebastian Form Volupt Spray’d

Inebrya Sim Paul Mitchell Sebastioan

Kuna meie juuksed on suhteliselt õhukesed, üritame võimalikult vähe neid  kuumtöödelda. Vahel on see siiski möödapääsmatu.  Selleks, et juuksed terved püsiks, kasutame  CHI 44 Iron Guard Style &Stay, mis on taas meie mõlema lemmik. Miks? Sellepärast, et seda toodet on võimalik kasutada nii lokitangi kui ka sirgendajaga. Sirgendades annab see super siledad ja läikivad juuksed, lokitangi all muudab lokid aga mõnusalt vetruvaks ja hästi loomulikuks. Vajadusel saab kergema vaevata juuksed läbi kammida, ilma et nad jääks kleepuvad. Samuti  ei pea pärast selle toote kasutamist kohe pead pesema, juuksed on mõnusalt pehmed ja isegi hoiavad mitu päeva veel super hästi. Tootel on ka ülihea niiskuskaitse. Varasemalt kasutasin sirgendaja alla Sebastian Flaunt Trillianti ja lokitangi alla Sebastian Flaunt Shine Define.  Need tooted meeldivad mulle siiani.

Comments are closed.