Anne&Stiil ilulemmikud sel aastal on Inebrya ja Woody’s!

Novembri lõpus kuulutati välja Anne&Stiili ilulemmikud 2015! Nii Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei kui ka Woody’s 2in1 näo- ja habemepalsam noppisid sel aastal glamuursel auhinnagalal ilulemmiku tiitli.

Ilulemmikud

Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei –  2015. aastal müügile saabunud volüümisprei saavutas kiiresti klientide seas populaarsuse ning toodet on saatnud turule tulemisest saadik suur edu! Sprei sobib eriti hästi koheva soengu tegemiseks, lisab juustele elujõudu ja toetab õhukesi ja elutuid juukseid. Oma viieteist kasuliku omadusega, võib öelda, et tegemist on uue imetootega.

Ilulemmikute žüriisse kuuluv Liis Lemsalu kommenteeris Anne&Stiili blogis samuti, et Inebrya Ice Cream volüümisprei tegi tema juuksed super volüümikaks ja suureks.

Woody’s 2 in 1 Beard Conditioner

Tänapäeval on levinud, et habeme eest hoolitsetakse sama hoolikalt kui juuste eest. Seda toetab ka aina laienev tootevalik, mis on spetsiaalselt loodud habeme ja vuntside hooldamiseks. Uus Woody’se näo- ja habemepalsam sisaldab erilist segu toitvatest ja tugevdavatest ekstraktidest ja eeterlikest komponentidest, mis siluvad ja hooldavad tõrksat habet ja nahka. Intensiivselt niisutavad koostisained aitavad ennetada naha kestendamist ja kuivamist habeme all ning stimuleerivad kollageeni sünteesi ja säilitavad naha optimaalse niiskustaseme.

Comments are closed.