Tradehouse Ilublogi

Uudised

Tradehouse Eesti suurfilmis „Minu näoga onu“!

Võib julgelt väita, et Eestis on lähiaastatel loodud vähe suurfilme, mille loomisel Tradehouse suuremal või vähemal määral poleks kaasa löönud. Tõenäoliselt sünnivad koostööd produtsentide ja kunstiloojatega just sellest, et Tradehouse Ilukaubamajas saavad ühe katuse all kokku professionaalsed grimmitooted, jumestusvahendid, juuksehooldusvahendid, parukad, juukselisandid – sisuliselt kõik, mida võtetel vaja.

Tihti on jumestajate ja grimeerijate töö veidi erinev sellest, mida üldsus ette kujutab. Glamuursete punaste huulte värvimise asemel soojas grimmitoas, kus peegleid kaunistavad reklaamidel nähtud lambipirnid, tuleb veeta pikemaid kui 12 tunniseid päevi ja öid erinevates võttepaikades, mis teinekord keset külma metsa asuvad. Küll aga on saadud kogemus, melu, ühise asja nimel vaeva nägemine ja eneseületamine pikki päevi väärt. Protsess ja lõpptulemus on veel eriti nauditavad, kui nii näitlejate ja tagatoa vahel tekib ühine hingamine ja sünergia. Nii me panimegi järgmisele suurprojektile „Minu näoga onu“ õla alla ning uurisime kahe näitleja mõtteid ja arvamust ilu, grimmitiimi ja maailma kohta.

„Minu näoga onu” on komöödiadraama keskealisest muusikakriitikust Hugost, kes peale purunenud suhet otsustab pöörata oma elus uue lehekülje. Ootamatult leiab ta aga end olukorrast, kus peab hoolitsema oma tähelepanu puudulikkuse käes vaevleva isa eest. See segab kõiki tema püüdlusi oma katkise mina parandamiseks ning on kustutamas lootust leida ellu uus armastus. Film põhineb päriselu prototüüpidel ning on sulam komöödiast ja draamast, see on lugu õnneootusest ja läheduse otsingutest. Filmi peaosades on Roman Baskin, Rain Tolk, Evelin Võigemast ja Maarja Mitt, kõrvalrollides teevad kaasa paljud teised tuntud Eesti näitlejad. Režissöörideks on Andres ja Katrin Maimik, produtsendiks Maie Rosmann-Lill ning tootjaks Kuukulgur Film. Film esilinastub 2017. aasta kevadel kinodes üle Eesti.

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Evelin Võigemast: Eks ma püüan teha kõik mis võimalik, et juuste ja naha eest hoolt kanda. Eelistan puhtaid ja kvaliteetseid tooteid. Juustest on tavaliselt kõige rohkem kahju, sest igasugused kuumad tangid ja pidevad lokkide keeramised mõjuvad juustele väga halvasti. Aga eks see kõik kuulub mu töö juurde.

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Kõige pöörasemad grimmid on minu puhul olnud Tele2 reklaamides ja need
grimmimuutused pakuvad ka endale väga palju rõõmu. Ma olen olnud seal vana naine ja
vana mees. Grimeerijad tegid kortsusid kuidagi mastiksiga, võimendades minu enda
kortsusid. Tugevalt ülekaalulise tüdruku jaoks tehti spetsiaalselt minu jaoks peaaegu kogu
nägu kattev mask ja ka käed olid maskiga kaetud. Atleetliku sõjaväelase jaoks tehti mind
esialgu kiilakaks, ja siis kaeti pea väikeste karvadega, tulemuseks oli siilipea. Tele2
reklaamid algavadki tihti sellest, et kui kardinaalselt mind jälle muuta õnnestub. Tervisi
erakordsetele grimmerijatele Liisi Roht ja Siiri Lauri!

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne).

Minu jaoks on grimeerija väga oluline inimene. On neid, kes on mulle väga kallid ja kelle
käekirja usaldan pimesi. Tähtis on, et grimeerija tabaks minu näo olemust ja eripära ning
ei püüaks mulle iga hinna eest kiisusilma šablooni näkku joonistada. Pigem on näitlejate ja
grimerijate vahel sõprus, aga see ei välista vaikust kui näitlejal on vaja keskenduda. Kõik
sõltub ikka konkreetsest tööst. Ja teatris teen endale väga hea meelega ise grimmi, kui
tegemist ei ole liiga keerulise tööga.

4.) Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilus naine on eelkõige enesekindel naine. Naine, kes on teadlik oma tugevatest ja ka
nõrkadest külgedest, oma isikupärast. Naine, kes on rahul sellega, mis tal on. Kes ei püüa
muuta end teiste naiste või trendide eeskujul. Ja armunud naine on alati ilus!

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Usun, et ilu saab alguse eelkõige inimese seest. Seega rohkem julgust, rohkem
enesekindlust, rohkem rõõmu oma isikupärast, rahu iseendaga ja maailmaga. Rohkem
armastust.

 

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Maarja Mitt: Vabadel päevadel, kui vähegi võimalik, lasen näonahal puhata ega koorma seda meigiga. Näonahka aitab regulaarne koorimine, otstest kuivama kippuvaid juukseid aga keratiiniga rikastatud juukseõli.

 

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Üllatusi on tavaliselt pakkunud ajastu grimm ja soeng. Näiteks kulmude peitmine Shakespeare’i „Eksituste komöödias” (keskaegne naiseideaal!) ning juuksepikenduste kasutamine lavastuses „Taevast sajab kõikseaeg kive”. Viimane oli tõeliselt rabav kogemus, sest juuksuril õnnestus leida minu juustega täpselt sama värvi juuksepikendused. Vööni ulatuvate kiharate kasvatamiseks pole mul kunagi kannatust jagunud.

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne)

Kõik sõltub inimestest ja olukorrast, aga üldiselt saadakse ikka hästi läbi. Parim grimeerija on minu meelest selline, kes tajub olukorda ning oskab näitlejat vajalikul hetkel nõu või jõuga aidata. Kes saab aru, millal võib lobiseda ja millal tuleb keskenduda. Näitlejad võivad vahel käituda nagu jonnakad lapsed, sestap pean kõige rohkem lugu jumestajast-juuksurist, kes suudab pingelises olukorras rahulikuks jääda ega võta toolis istuja tujutsemist isiklikult. Mulle tundub, et parimad grimeerijad on ühtlasi head psühholoogid. Olen kohtunud ja koos töötanud mitme sellise inimesega ning selle eest väga tänulik.

4.)  Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilusat naist valgustab tema sisemine sära. See ongi kõige ilusam.

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Minu enda jaoks on kõige parem iluravi magamine.

 

Fotod: Heikki Leis, Maario Masing, Renee Altrov

Klientide lemmikud taaskord selgunud!

Tradehouse Ilukaubamaja annab juba teist korda välja kvaliteetkleebise, mis märgistab meie klientide lemmiktooteid. Kaunis kaheksanurkne märgis annab meie uutele ja ka vanadele klientidele vihjeid paljude poolt läbiproovitud ja hästi toimivatest toodetest.

CHI 44 Iron Guard Style & Stay

Juukselakk ja kuumakaitse koos ühes tootes! Sobib ideaalselt föönisoengute ja lokkide viimistlemiseks. Soeng püsib kaua kaunilt fikseeritud.

Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil

Ilumaailmas mõnes mõttes uustulnuk, kuid juba väga palju populaarsust kogunud õdede Kardashianite poolt loodud juukseõli on sage külaline nii jaeklientide kui ka juuksurite ostukorvis. Eriti kerge koostisega õli imendub kiiresti, niisutades ja siludes juukseid

Byotea Intensive Concentrated Wrinkle Filler

Kontsentreeritud koostisega kortse täitev vananemisvastane seerum. Biopeptiidide pinguldav toime koosmõjus hüdroksüproliini ja Hiina ženšenniga vähendavad silmnähtavalt kortse ja miimilisi jooni, tagades kohese pinguldatud naha efekti. Sobib suurepäraselt meigi aluskreemiks.

Woody’s Hair And Body Wash

Meeste poolt armastatud 2in1 dušigeel on erakordselt meeliergutava aroomiga ning on suurepäraste pesemisomadustega nii juuste kui ka keha jaoks.

Mesauda Milano Diva Pearly Lipstick

Mesauda Milano Diva luksuslik huulepulk jätab huultele kerge kuid hästikatva kihi, jättes samal ajal huuled pehmeks ja siidiseks.

 

„Võida auto päriseks“ kampaania võitja on selgunud!

Kaks kuud kestnud Tradehouse Ilukaubamaja autokampaania leidis täna piduliku lõpu ning tutika Peugeot linnamaasturi võitis endale Maria Valgamaalt! Kaheteistkümnest finalistist oli tema ainus, kellel pole juhiluba, aga seda suurem oli Maria rõõm ja üllatus! Palju palju õnne Mariale!

Väljaloositavaks autoks oli stiilne linnamaastur Peugeot, mille väärtus on 17 000 eurot ning tõepoolest, loosivõitja sai antud auto endale täiesti päriseks.

Kampaanias osalemiseks tuli 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2016 vormistada endale Tradehouse Cashback Card kliendikaart ning sooritada Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes või e-poes vähemalt üks 10-eurone ost. Ning seejärel osaletigi automaatselt loosis. Finaali jõudmiseks tuli läbida ka vaheetapid, milleks oli 6 vaheloosimist. Igas vahefinišis selgitati välja kaks inimest – Auto Forte Tallinna esinduses kohtusid omavahel 12 finalisti.

Kuigi täna selgus üks õnnelik peaauhinna võitja, siis tühjade kätega ei lahkunud ükski finalist. Kõik vahefinišist edasi saanud isikud said endale kohvri ilutoodetega ja 100€ Tradehouse Ilukaubamaja kinkekaardi.

Täname koostööpartnereid: Auto Forte Tallinn, Cashback, Fahle, päevajuhti (Juhan Krull, Call Event)

Fotod: Jake Farra

Tradehouse ilukaubamaja soovitab – meie lemmikud!

Alati on tore lugeda, mis lemmiktooted kellelgi ajapikku välja kujunenud on ja miks. Nüüd sukeldumegi Tradehouse iluproffidest kaksikute – Igriti ja Kristeli ilumaailma ja uurime, millised juuksehooldustooted on aastatega nende südamed võitnud.

IMG_9359-Edit-blogiKristel: Meie juuksetüüp Igritiga on sarnane,  loomult  hästi õhuke ja värvitud. Kindlasti šampooni valides  on meie jaoks olulisteks märksõnadeks: volüüm, värvikaitse, suurepärane läige ja lõhn. Kuna meid on kaks, siis võite ise ette kujutada, kui rikkalik valik meie vannitoas on. Kõiki asju on peaaegu topelt.  Sõbrannad vahel vannituba külastades viskavad nalja, et teie võiksite siin väikse poe avada.

Hetke parimad leiud meie mõlema jaoks on:  CHI Farouk Royal Treatment Super Volume Shampoo– šampoon, millesse me „armusime“ kohe, kui seda nägime. Esmalt võlus meid selle toote luksuslik pakend ja siis selle võrratu  lõhn ning udupehme vaht, mis peseb õrnalt peanahka kuivatamata. Lisaks kaks tõeliselt luksuslikku komponenti – valge trühvel ja pärli ekstrakt.

Teine lemmikleid on Keratherapy Keratin Infused Color Care šampoon. Peale selle  toote kasutamist justkui polegi palsamit juurde vaja, sest punase vaarika seemneõli muudab juuksed nii mõnusalt pehmeks ning siidiselt siledaks. Kumbki šampoon ei sisalda parabeene ega sulfaate ning on hea kuuma- ja värvikaitsega.  Kohe esimesel kasutusel said nende kahe toote puhul kõik meie ootused täidetud. Loomult õhukesed juuksed nägid peale esimest pesukorda välja super volüümikad ja mõnusalt pehmed.

CHI Keratherapy

Palsamite puhul kasutasime  varem rohkem kergemaid volüümipalsameid, mis aga pikemal kasutamisel  tekitasid tunde, et kaks volüümi toodet koos jäävad meie juuste jaoks natuke liiga kergeks ja kuivatavad ka liigselt peanahka. Samuti on meile alati meeldinud kasutada ühe brändi tooteid koos, mis aga ei ole reegel. Meie kaks lemmikpalsamit on CHI Farouk Royal Treatment Aqua Charge Conditioner  ja Keratherapy Keratin Infused Color Care Conditioner . Palsamid, mis sobivad ideaalselt meie juuksetüübile, siludes ja lihtsustades kammimist. Samuti ei lase tekkida staatilisel elektril, millega me varem väga tihti oma pikkade juuste puhul maadlesime. Tänaseks on see probleem unustatud.

Kristela:  Juba harjumusest armastan peale pesu juustesse lisada kerget kuivjuukseõli Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. Juukse otstele kannan natuke tihkemaid õlisid, üheks lemmikuks on CHI Argan Oil – mind lummas selle õli puhul tema idamaine aroom, mis tekitab tunde, nagu oleksidki  kuskil eksootilisel maal. Lisaks on see õli UV-kaitsega ja ülihea niisutaja.   CHI Alterna Kardashian

Kõige uuem leid on Kardashian Beauty Smooth Styler Blow Dry Cream. Tegu on kuivkreemiga, mis ei jäta juukseid raskeks, niisutab ja on hea kahu eemaldaja. Kuigi toode on mõeldud kasutamiseks föönitades (aktiveerub kuumaga),  siis mulle meeldib seda kasutada lihtsalt pähejäetava kreemina. Tulemuseks on ülipehmed juuksed, võrratult ilus läige ja muidugi lummav lõhn.

Igrit: Minu lemmiktooted on veel Inebrya Hair Lift  šampoon ja palsam ja Sim Argan Vitalising šampoon ja palsam. Külmpressitud argaanõli teeb juuksed nii läikivaks ilma neid raskeks muutmata. See šampoon sobib ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele. Tavaliselt on mul juuksed hästi kapriissed, mis tähendab seda, et ühte toodet ei saa ma pikalt kasutada.  Sim Arganoil šampooni kasutasin aga mitu kuud järjest. Niisketesse juustesse armastan lisada Paul Michelli Skinny seerumit, mida olen kasutanud juba enne Tradehouse’i tööle asumist. Mäletan hästi, millise emotsiooniga mu juuksur selle mulle müüs. Armastan selle toote lõhna ja mõju. Lisavolüümi saavutamiseks kasutan veel  Sebastian Form Volupt Spray’d

Inebrya Sim Paul Mitchell Sebastioan

Kuna meie juuksed on suhteliselt õhukesed, üritame võimalikult vähe neid  kuumtöödelda. Vahel on see siiski möödapääsmatu.  Selleks, et juuksed terved püsiks, kasutame  CHI 44 Iron Guard Style &Stay, mis on taas meie mõlema lemmik. Miks? Sellepärast, et seda toodet on võimalik kasutada nii lokitangi kui ka sirgendajaga. Sirgendades annab see super siledad ja läikivad juuksed, lokitangi all muudab lokid aga mõnusalt vetruvaks ja hästi loomulikuks. Vajadusel saab kergema vaevata juuksed läbi kammida, ilma et nad jääks kleepuvad. Samuti  ei pea pärast selle toote kasutamist kohe pead pesema, juuksed on mõnusalt pehmed ja isegi hoiavad mitu päeva veel super hästi. Tootel on ka ülihea niiskuskaitse. Varasemalt kasutasin sirgendaja alla Sebastian Flaunt Trillianti ja lokitangi alla Sebastian Flaunt Shine Define.  Need tooted meeldivad mulle siiani.

Fotoshoot Säravaima Koolilõpetajaga

Ilumessi laval Säravaimaks Koolilõpetajaks pärjatud Reelika suundus täna oma lõpuaktusele ja seda otse Tradehouse’st!

Et see imeline päev veel lõbusam oleks, lisasime vunki fotoshoodiga, kus Getter Jaani käe all valmisid nii lõpumeik kui ka kaunis looklev soeng. Tradehouse fotostuudios valmisid glamuursed pildid, mille konkursivõitja endale mälestuseks saab.

Auhinnapaketti kuulus 500€ väärtuses Tradehouse Ilukaubamaja tooteid ning selle valiku on meie värske lõpetaja teinud. Tooted on juba ka kasutust leidnud ning erilised kiidusõnad said endale Mesauda Milano näokreem, Byothea kehakreem ja Inebrya juuksehooldustooted. Ühe auhinna osana külastas Reelika veel Perit Muuga moestuudiot, kus ta sai endale sobiva valiku teha.

Soovime omalt poolt Reelikale palju edu ja kõrget lendu!

Uudis – BioKap looduslik juuksevärv!

Kui soovid oma juukseid looduse kaasabil värvida, siis BioKap püsivärvide valikust leiad endale kindlasti sobiliku tooni! Itaaliast pärit BioKap on üks väheseid juuksevärve, mille koostisained on üle 90% looduslikud. Seega looduslike toodete austajad, siin on Teile uus toode katsetamiseks!

BioKap juuksevärvidel on suur värvivalik, lausa 35 tooni! Kõikides toodetes on orgaanilise argaaniaõli ning loodusliku päikesekaitsefiltri (pajukoor) sisaldus, mis hoiab värvi kaua värskena.

Patenteeritud koostisaine Lactosafe® koosneb puuviljahapetest (piimhape peedi- ning roosuhkrust, tartarhape viinamarjadest, õunhape meest ja mustsõstrast). Lactosafe® tagab tootes ideaalse happesuse tasakaalu, aitab värvil paremini imenduda, kaitseb peanahka ja vähendab allergiariski. Värvid sisaldavad mineraalseid värvpigmente ning nisu-, kaera-, riisi- ja sojaproteiine, mis annavad juustele läiget ja jõudu. Vältimatult vajalikke sünteetilisi aineid, milleta juuksevärvi toota ei saa, on tootes imeväike kogus.

Teadlikumale kodukasutajale ka nimekiri ainetest, mida tooted ei sisalda: resortsinooli, ammoniaaki, silikooni ja derivaate, parabeene, parafenüüldiamiini.

Värvivaks aineks BioKap värvides on mineraalsed värvpigmendid.

BioKap_pilt

Vaata tooteid ja värvivalikut meie E-POES!

Kunstiteos Sinu küüntel!

MoYou London nüüd lõpuks Eestis! Lisaks ilusatele ilmadele on saabunud ka uuenduslik sari küüntele. Traditsioonilisi küünelakke täiendavad erinevate mustritega küünetemplid, mis muudavad küünte lakkimise tõeliseks meistriteoseks.

Rikkaliku küünedisaini maailmaga käisid tutvumas ka saate „Hooaeg“ tegijad:

MoYou lakkide ja templitega saate tutvuda SIIN!

Säravaim Koolilõpetaja 2016 – finaal

Tradehouse Ilukaubamaja ja Delfi kuulutasid nädalavahetusel toimunud kevadisel ilumessil Ilu Sõnum välja Säravaima Koolilõpetaja 2016! Palju õnne Reelika Tiismaale, kes sai väärtusliku koolilõpupaketi omanikuks! Auhinnafondi kuulusid ilutooted koguväärtusega 500€, lõpukleit Perit Muuga kollektsioonist, fotosessioon ja meik/soeng Getter Jaani poolt. Võitja kuulutas välja konkursi patroon Getter Jaani ning laval võis näha kõiki finaliste koos Getter Jaaniga kõndimas disaineri Perit Muuga kleitides. Žürii koosseisu kuulusid Eesti Tippmodelli saate võitja Kätlin Hallik, laulja Getter Jaani, moedisainer Perit Muuga, Delfi Noorte Hääle toimetaja Deivi Kivi ja Tradehouse Ilukaubamaja esindaja Vivian Rannajõe. Täname kõiki konkursil osalejaid ning palju õnne võitjale!
Vaata Delfi videot ja allpool olevat galeriid:

Eestimaa kaunimate juuste poolfinaali galerii!

Eestimaa kaunimate juuste otsing on täies hoos! Eile toimus meeleolukas poolfinaal, kus selgusid 10 finalisti ning juba 13. mail kuulutavad Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil ilumessi laval välja konkursi võitja, kes saab väärtusliku auhinnapaketi omanikuks! Täname kõiki kandideerijaid ning soovime finalistidele edu!

Glamuurne Bondi fotoshoot olümpialootustega!

Glamuur ja sport sulasid ühte, kui olümpialootused Karl-Martin Rammo ja Ingrid Puusta üllatasid enda fänne ja kehastusid Bondiks ja Bondi-tüdrukuks! Tradehouse korraldas noorsportlase stipendiaatidele põnevust täis päeva, kus lisaks sportlikele fotodele said nad mälestuseks šikid 007-teemalised pildid. Mõlemad purjetajad olid elevil, et said projektis kaasa lüüa ning treeningute vahepeal meeleolukatel võtetel osaleda!

Täname:

Hotell Telegraaf ja restoran Tchaikovsky
Stilist: Alli-Liis Vandel
MUAH: Pirjo Paulus
Kingad: ALDO
Kleidid: Perit Muuga Fashion

Getter Jaani kutsub kandideerima: Tradehouse Ilukaubamaja ja Delfi otsivad säravaimat koolilõpetajat!

Särav Koolilõpetaja – jaga oma sära ka teistega ning VÕIDA väärtuslik koolilõpupakett! Tradehouse Ilukaubamaja ja Delfi kuulutavad välja otsingu, et leida üks tubli koolilõpetaja, kes saab endale 500€ eest ilutooteid ja fotosessiooni Tradehouse Ilukaubamajalt, 230€ väärtuses lõpukleidi Perit Muuga kollektsioonist ning meigi ja soengu Getter Jaanilt!
Kandideerimiseks vajuta SIIA, lae enda foto ning kirjuta paari sõnaga, miks just Sina võiksid tiitli võita.

Säravaim Koolilopetaja 2016

Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil otsivad Eestimaa kauneimaid juukseid!

Suur otsing on alanud – Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil otsivad Eestimaa kauneimaid juukseid! Anna ennast üles ja võida väga rikkalik auhinnapakett, kuhu kuulub aastane kogus juuksehooldustooteid, Anne&Stiili aastatellimus ning võimalus saada Tradehouse sügiskampaania reklaamnäoks!! Lisaks premeerivad juuksemodelle Lumm, Kalev Spa ja Lindt.
Pilte saab laadida kuni 17. aprillini aadressil: http://konkurss.ohtuleht.ee/eestimaajuuksed

Eestimaa kaunimad juuksed

Tradehouse Ilukaubamaja Klientide Lemmikud!

Nüüdsest toob Tradehouse Ilukaubamaja oma klientideni populaarsemad tooted, mida ka teised ilusõbrad armastavad! Tähistamaks hitt-tooteid, hakkasime välja andma Klientide Lemmiku märgist, et aidata meeletus toodete valikus paremini orienteeruda!
Järgnevalt toome Teieni viis esimest toodet, mis tiitliga pärjatud said:

Naistepäeva kingitus telli TASUTA SmartPOST pakiautomaati!

Mida kinkida naistepäevaks? Valiku teeb lihtsaks Tradehouse Ilukaubamaja, kus ääretu valiku juuksehoolduse-, meigi- ja nahahooldustoodete seast leiab kingituse igas vanuses naisele!

Tasuta transport naistepäevaks

Lisaks üllatab Tradehouse Ilukaubamaja kõiki oma sõpru tasuta transpordiga SmartPOST pakiautomaati! Tee endale või sõbrannale kingitus ning telli see mugavalt Sulle sobivasse pakiautomaati!

Ilutoodete valikuga saate tutvuda SIIN!

Avastamas Gambia ilumaastikku

Meie hea koostööpartner Maarja Järvsoo Iluabi OÜst käis avastamas Gambia ilumaastikku – millised näevad välja kohalikud ilusalongid ja teenindajad, millised on Gambia naiste ilurituaalid, kuidas Tradehouse selle põneva reisiga soetud on ja paljust muust saab lugeda juba õige pea.

Esmalt aga kiire kommentaar Maarjalt vahetult Gambiast naastes: “Teatavasti on Gambia väga vaene maa, kus elab palju toredaid ja töökaid inimesi. Proportsioon palkade ja kõigi eluks vajalike kulutuste vahel on väga viltu. Selline olukord on inimesed teinud väga kokkuhoidlikuks ja väga leidlikuks. Igas eluvaldkonnas saadakse hakkama väga nappide vahenditega. Seda ka juukse ja muudes iluvaldkondades. Vaatamata suurele vaesusele näevad Gambia naised välja vapustavalt säravad”

Uue põlvkonna sirgendaja – Chromatix

Diva Feel The Heat Intelligent Digital Styler Chromatix

Keraamiline juuksesirgendaja, mille plaadid on immutatud argaaniaõliga. Tagab ilma vaevata sileda, pehme, särava tulemuse. Muudetava temperatuuri tõttu on ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Aitab kergesti luua loomuliku hoidvusega suuremaid lokke.

Diva Chromatix sirgendajad

  • Kuumuseaste 120ºC – 220ºC
  • Infrapuna-generaatoriga
  • Mitte-kõikuva temperatuurisüsteemiga
  • Hõljuvate plaatidega
  • Automaatne väljalülitussüsteem peale 10 minutilist mittekasutamisaega
  • Kuumeneb kiiresti
  • Digitaalne regulaator
  • Professionaalne 3m juhe
  • Kaasas kuumakindel matt

Vaata Diva Chromatix tootesarja e-poes!

Saage tuttavaks – Liina Ütt

Liina Ütt, Tradehouse ilublogi kaaskirjutaja

Blogimaailmas Miss Liina nime all tuntud Liina Ütt on pidanud oma isiklikku blogi juba varateismeeast saadik. Iluhuvilisena on ta lisaks kirjutamisele tegelenud ka jumestamisega alates 2011. aastast ning on kaasa teinud ka Tallinn Fashion Weeki meigitiimis.

Liina Ütt

Ilumaastikul tegev Liina on tegutsenud aasta aega Õhtulehe Meigikooliga. Umbes sama kaua kirjutas ta Naistemaailma ilublogi ja ka artikli nende ajakirja. Kaasautorina on ta kirjutanud enamikesse suurematesse iluteemalistesse ajakirjadesse – Cosmopolitan, Buduaar Teen, Catwalk jpt. Erinevates iluportaalides on tema poolt ilmunud arvukalt meigiõpetusi ning tema käe all on valminud ajakirja MOOD moeseeria modellide jumestused.

Lisaks on Liina ühe Eesti esimese blogijate ühenduse Bloggersmarket liige, kus on kokku 8 ilu- ja moeblogijat.

Tartu kauplus laienes – nüüdsest Lõuna-Eesti suurim ilupood

Tartu kauplus laieneb!

Uuest aastast alates on Tartu kauplus lausa kaks korda suurem. Pakume oma klientidele uusi brände, laiemat jumestussarjade valikut ning lisaks uudset spaa-toodete valikut.  Lisaks müügisaalile saab ruumi juurde ka Tartu Tradehouse Koolitustuba, koos juuksuri töökohtadega ja vajaliku inventariga ilualaste koolituste korraldamiseks. Et naiste ostlemise ajal mehi ja lapsi tegevuses hoida, on uuenenud kaupluses ka lastenurk ja meestehoid.

Hoiame Zebra Islandile pöialt!

Bänd Zebra Island Eesti Laulu konkursil! 

Meigi-, grimmi- ja juukseviimistlusvahendeid läheb muusikatööstuses ohtralt tarvis. Koostöös produktsioonitiimi ja meikaritega aitasime sel korral kaasa muusikavideo „How many times” valmimisele, mis on bändi Zebra Island uus laul. Antud lauluga osalevad nad Eesti laulu saates, mille võitja esindab Eestit Eurovisioonil.

Brigitta-Liis on üks kahest produtsendist, kommenteeris video valmimist järgnevalt: „Sisu oli üsna väljakutsuv – Tradehouse tooteid kasutasime just laulja Helina Risti võttel, kus ta rippus meil TV stuudios laes.“

Laulja grimeerimine Muusikavideo valmimine

Värskelt ilmunud videot saab vaadata siit:

Omalt poolt soovime Zebra Islandile edu ja hoiame mahedale muusikapalale 13. veebruaril toimuvas poolfinaalis pöialt!

TTÜ tantsutüdrukutel nipid selged!

Lumisel talvepäeval, 15. jaanuaril oli TradeHouse Koolituskeskuses tihe sagimine – külas olid graatsilised TTÜ tantsutüdrukud, kes sisustasid oma päeva meigi- ja soengukoolitusega

Kollaaž

Tradehouse’i jumestuskunstnik Liina Pihel tutvustas tüdrukutele põgusalt Make-up Designory ja Mesauda Milano tooteid ning õpetas neidudele kauapüsiva lavameigi ning –soengu saladusi. Lisaks said artistlikud tantsutüdrukud lisateadmisi jumestuse korrigeerimise ja värskendamise osas. Julged neiud olid altid küsimusteks ning said ka ise soengu tegemises kätt proovida.

 

Tantsutüdruku Kristiina sõnul sai lavameigi tegemiseks palju uusi ja väärt nippe. ,,Koolitus meeldis mulle väga, huvitav toode oli kinnituspuuder, millest ma varem ei teadnudki,’’ tõdeb neiu. Senitundmatuid tarkuseid pani kõrva taha ka Karolina, kellele meeldisid väga erinevad kreemtooted ning pintslite kasutamisõpetus.

Anne&Stiil ilulemmikud – Inebrya ja Woody’s!

Anne&Stiil ilulemmikud sel aastal on Inebrya ja Woody’s!

Novembri lõpus kuulutati välja Anne&Stiili ilulemmikud 2015! Nii Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei kui ka Woody’s 2in1 näo- ja habemepalsam noppisid sel aastal glamuursel auhinnagalal ilulemmiku tiitli.

Ilulemmikud

Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei –  2015. aastal müügile saabunud volüümisprei saavutas kiiresti klientide seas populaarsuse ning toodet on saatnud turule tulemisest saadik suur edu! Sprei sobib eriti hästi koheva soengu tegemiseks, lisab juustele elujõudu ja toetab õhukesi ja elutuid juukseid. Oma viieteist kasuliku omadusega, võib öelda, et tegemist on uue imetootega.

Ilulemmikute žüriisse kuuluv Liis Lemsalu kommenteeris Anne&Stiili blogis samuti, et Inebrya Ice Cream volüümisprei tegi tema juuksed super volüümikaks ja suureks.

Woody’s 2 in 1 Beard Conditioner

Tänapäeval on levinud, et habeme eest hoolitsetakse sama hoolikalt kui juuste eest. Seda toetab ka aina laienev tootevalik, mis on spetsiaalselt loodud habeme ja vuntside hooldamiseks. Uus Woody’se näo- ja habemepalsam sisaldab erilist segu toitvatest ja tugevdavatest ekstraktidest ja eeterlikest komponentidest, mis siluvad ja hooldavad tõrksat habet ja nahka. Intensiivselt niisutavad koostisained aitavad ennetada naha kestendamist ja kuivamist habeme all ning stimuleerivad kollageeni sünteesi ja säilitavad naha optimaalse niiskustaseme.

Tradehouse ilublogi alustab

Veebruar on uute alguste aeg ning nii otsustas ka Tradehouse Ilukaubamaja avada oma ilublogi.
Hakkame siin kajastama kõike, mis meiega seotud ning meisse puutub: ilu-uudiseid ja -trende, sekka vahvaid koostööprojekte, üritusi ja palju-palju muud. Jääge meiega!!