Möödunud neljapäeval toimus Tradehouse ja Anne&Stiili ühise konkursi “Eestimaa kaunimad juuksed” poolfinaal. Et mina olin ka žüriis, räägin teile sellest lõbusast ettevõtmisest veidi lähemalt. PS: eelmises postituses on üleval ka väike galerii ning täismahus galeriid võite piiluda hoopis Tradehouse Ilukaubamaja Facebooki lehel.

“Kui Liina Koolituskeskusesse jõudis, olid poolfinalistid seal juba mitu tundi olnud”. Teate ju küll seda Arno ja “Kevade” lugu. Kuna mina olin üks žüriiliikmetest, siis jõudsin kohale ajal kui viimased neiud said kas soengule või jumestusele viimast lihvi. Et kõik toimus samas ruumis, oli seda väga põnev jälgida ja eemalt vaikselt nendega tutvuda. Kõigil olid kas väga pikad või väga paksud juuksed ja oli kohe näha, et iga neiu oli oma koha poolfinaalis kohe põhjusega ära teeninud.

IMG_9195Ja ametlik osa algas. Õhtujuht Reet Härmat tutvustas žüriid ning oligi aeg lähemalt tutvuda poolfinalistidega. Igaühele esitati üks ja sama küsimus: “Mis on Sinu juuste ilunipp”. Uskuge või ei, aga pea kõik vastasid sellele ühest suust: “geenid ja vähene juuksehooldus”. Paljudel neist püsivad juuksed puhtad vähemalt nädala, üleliia juukseid ei kurnata ei kuumuse ega ebavajalike juuksehooldustoodetega ning juukseid liiga tihti ka ei lõigata. Väga paljud neist uhkeldavad ka oma loomuliku juuksevärviga ja ühispildil olevad blondid on KÕIK loomulikud! Mul oleks oma pastellsete juustega ikka kordades lihtsam kui mu juuksed ka päikesega nii kenasti heledaks pleegiks!

Žürii otsus oli üllatavalt üksmeelne, kõik olid endale tutvustusvooru ajal märkinud ära täpselt samad neiud ning finalistide väljaselgitamine läks väga lõbusalt ja lihtsalt. Ja nüüd siis ootame kõik üheskoos juba selle nädala reedet, kus kevadisel Ilumessil 10 finalisti seast see üks ja õige, Eestimaa kaunimate juuste omanik, välja selgitatakse.

Kohtumiseni Ilumessil!
Liina

Comments are closed.