Tradehouse Ilublogi

Üritused

„Võida auto päriseks“ kampaania võitja on selgunud!

Kaks kuud kestnud Tradehouse Ilukaubamaja autokampaania leidis täna piduliku lõpu ning tutika Peugeot linnamaasturi võitis endale Maria Valgamaalt! Kaheteistkümnest finalistist oli tema ainus, kellel pole juhiluba, aga seda suurem oli Maria rõõm ja üllatus! Palju palju õnne Mariale!

Väljaloositavaks autoks oli stiilne linnamaastur Peugeot, mille väärtus on 17 000 eurot ning tõepoolest, loosivõitja sai antud auto endale täiesti päriseks.

Kampaanias osalemiseks tuli 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2016 vormistada endale Tradehouse Cashback Card kliendikaart ning sooritada Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes või e-poes vähemalt üks 10-eurone ost. Ning seejärel osaletigi automaatselt loosis. Finaali jõudmiseks tuli läbida ka vaheetapid, milleks oli 6 vaheloosimist. Igas vahefinišis selgitati välja kaks inimest – Auto Forte Tallinna esinduses kohtusid omavahel 12 finalisti.

Kuigi täna selgus üks õnnelik peaauhinna võitja, siis tühjade kätega ei lahkunud ükski finalist. Kõik vahefinišist edasi saanud isikud said endale kohvri ilutoodetega ja 100€ Tradehouse Ilukaubamaja kinkekaardi.

Täname koostööpartnereid: Auto Forte Tallinn, Cashback, Fahle, päevajuhti (Juhan Krull, Call Event)

Fotod: Jake Farra

Fotoshoot Säravaima Koolilõpetajaga

Ilumessi laval Säravaimaks Koolilõpetajaks pärjatud Reelika suundus täna oma lõpuaktusele ja seda otse Tradehouse’st!

Et see imeline päev veel lõbusam oleks, lisasime vunki fotoshoodiga, kus Getter Jaani käe all valmisid nii lõpumeik kui ka kaunis looklev soeng. Tradehouse fotostuudios valmisid glamuursed pildid, mille konkursivõitja endale mälestuseks saab.

Auhinnapaketti kuulus 500€ väärtuses Tradehouse Ilukaubamaja tooteid ning selle valiku on meie värske lõpetaja teinud. Tooted on juba ka kasutust leidnud ning erilised kiidusõnad said endale Mesauda Milano näokreem, Byothea kehakreem ja Inebrya juuksehooldustooted. Ühe auhinna osana külastas Reelika veel Perit Muuga moestuudiot, kus ta sai endale sobiva valiku teha.

Soovime omalt poolt Reelikale palju edu ja kõrget lendu!

Omamood 2016

Viljandi Pärimusmuusika aed muutus 9. juunil etnoglämmi kojaks, kui laval hakkasid keerlema rahvuslikes mustrites seelikud ning etnofuturistlikud kollektsioonid. Müstilistelt mõjuvad helid koos sünergilise koreograafiaga lõid sumeda atmosfääri, mis muutis moeetenduse tõeliselt nauditavaks.

Kollektsioonide loojateks olid Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku tekstiili eriala lõpetajad ja vilistlased ning nende seast valis oma lemmiku välja ka Tradehouse Ilukaubamaja. Tiitli ja küllusliku kingikoti omanikuks sai Layk Design (Liisi-Ly Viitkin ja Karolina Lehtmaa) kollekstiooniga „I Wear the Myth“. Samuti aitasime kaasa modellide meigi-, soengutevahenditega ja kuldsete/mustade tätoveeringutega.

Fotode autorid: Maritta Anton ja Liisa Kaha.

Säravaim Koolilõpetaja 2016 – finaal

Tradehouse Ilukaubamaja ja Delfi kuulutasid nädalavahetusel toimunud kevadisel ilumessil Ilu Sõnum välja Säravaima Koolilõpetaja 2016! Palju õnne Reelika Tiismaale, kes sai väärtusliku koolilõpupaketi omanikuks! Auhinnafondi kuulusid ilutooted koguväärtusega 500€, lõpukleit Perit Muuga kollektsioonist, fotosessioon ja meik/soeng Getter Jaani poolt. Võitja kuulutas välja konkursi patroon Getter Jaani ning laval võis näha kõiki finaliste koos Getter Jaaniga kõndimas disaineri Perit Muuga kleitides. Žürii koosseisu kuulusid Eesti Tippmodelli saate võitja Kätlin Hallik, laulja Getter Jaani, moedisainer Perit Muuga, Delfi Noorte Hääle toimetaja Deivi Kivi ja Tradehouse Ilukaubamaja esindaja Vivian Rannajõe. Täname kõiki konkursil osalejaid ning palju õnne võitjale!
Vaata Delfi videot ja allpool olevat galeriid:

Eestimaa kaunimad juuksed – poolfinaal

Möödunud neljapäeval toimus Tradehouse ja Anne&Stiili ühise konkursi “Eestimaa kaunimad juuksed” poolfinaal. Et mina olin ka žüriis, räägin teile sellest lõbusast ettevõtmisest veidi lähemalt. PS: eelmises postituses on üleval ka väike galerii ning täismahus galeriid võite piiluda hoopis Tradehouse Ilukaubamaja Facebooki lehel.

“Kui Liina Koolituskeskusesse jõudis, olid poolfinalistid seal juba mitu tundi olnud”. Teate ju küll seda Arno ja “Kevade” lugu. Kuna mina olin üks žüriiliikmetest, siis jõudsin kohale ajal kui viimased neiud said kas soengule või jumestusele viimast lihvi. Et kõik toimus samas ruumis, oli seda väga põnev jälgida ja eemalt vaikselt nendega tutvuda. Kõigil olid kas väga pikad või väga paksud juuksed ja oli kohe näha, et iga neiu oli oma koha poolfinaalis kohe põhjusega ära teeninud.

IMG_9195Ja ametlik osa algas. Õhtujuht Reet Härmat tutvustas žüriid ning oligi aeg lähemalt tutvuda poolfinalistidega. Igaühele esitati üks ja sama küsimus: “Mis on Sinu juuste ilunipp”. Uskuge või ei, aga pea kõik vastasid sellele ühest suust: “geenid ja vähene juuksehooldus”. Paljudel neist püsivad juuksed puhtad vähemalt nädala, üleliia juukseid ei kurnata ei kuumuse ega ebavajalike juuksehooldustoodetega ning juukseid liiga tihti ka ei lõigata. Väga paljud neist uhkeldavad ka oma loomuliku juuksevärviga ja ühispildil olevad blondid on KÕIK loomulikud! Mul oleks oma pastellsete juustega ikka kordades lihtsam kui mu juuksed ka päikesega nii kenasti heledaks pleegiks!

Žürii otsus oli üllatavalt üksmeelne, kõik olid endale tutvustusvooru ajal märkinud ära täpselt samad neiud ning finalistide väljaselgitamine läks väga lõbusalt ja lihtsalt. Ja nüüd siis ootame kõik üheskoos juba selle nädala reedet, kus kevadisel Ilumessil 10 finalisti seast see üks ja õige, Eestimaa kaunimate juuste omanik, välja selgitatakse.

Kohtumiseni Ilumessil!
Liina

Eestimaa kaunimate juuste poolfinaali galerii!

Eestimaa kaunimate juuste otsing on täies hoos! Eile toimus meeleolukas poolfinaal, kus selgusid 10 finalisti ning juba 13. mail kuulutavad Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil ilumessi laval välja konkursi võitja, kes saab väärtusliku auhinnapaketi omanikuks! Täname kõiki kandideerijaid ning soovime finalistidele edu!

Tradehouse Ilukaubamaja vallutab Pärnu!

Tradehouse’i tublid Pärnu ilutiimi liikmed osalesid Anne&Stiili üritusel kinos Apollo, kus näidati enne valentinipäeva särtsakat komöödiat „Kuidas olla vallaline“. Enne filmi algust oli võimalik tutvuda Inebrya juuksehooldustoodetega ning osaleda loosis! Kindlasti tasub kõikidel iluhuvilistel Pärnakatel minna Port Artur 1 keskuse teisele korrusele, kus asub Tradehouse kauplus üüratu ilutoodete valikuga!

Fotode autorid: Marie Laanisto ja Madis Sinivee.

TTÜ tantsutüdrukutel nipid selged!

Lumisel talvepäeval, 15. jaanuaril oli TradeHouse Koolituskeskuses tihe sagimine – külas olid graatsilised TTÜ tantsutüdrukud, kes sisustasid oma päeva meigi- ja soengukoolitusega

Kollaaž

Tradehouse’i jumestuskunstnik Liina Pihel tutvustas tüdrukutele põgusalt Make-up Designory ja Mesauda Milano tooteid ning õpetas neidudele kauapüsiva lavameigi ning –soengu saladusi. Lisaks said artistlikud tantsutüdrukud lisateadmisi jumestuse korrigeerimise ja värskendamise osas. Julged neiud olid altid küsimusteks ning said ka ise soengu tegemises kätt proovida.

 

Tantsutüdruku Kristiina sõnul sai lavameigi tegemiseks palju uusi ja väärt nippe. ,,Koolitus meeldis mulle väga, huvitav toode oli kinnituspuuder, millest ma varem ei teadnudki,’’ tõdeb neiu. Senitundmatuid tarkuseid pani kõrva taha ka Karolina, kellele meeldisid väga erinevad kreemtooted ning pintslite kasutamisõpetus.