Kas teie teadsite, et Tradehouse meeletus tootevalikus on peidus ka lõhnaküünlad? Ei teadnud? No vot, küünlad on valikus täiesti olemas ja seegi valik pole teps mitte väike.

Organique küünlad Tradehouse
Organique bränd ei ole teile enam võõras, sest sellest on meil varasemalt ka juttu olnud. Küll aga on kindlasti paljudele uudis, et nende valikust leiab ka lõhnaküünlaid. Minule oli see väga tore uudis, sest lõhnaküünlaid peab mu kodus alati olema. Iga ruumi jaoks midagi!

Klassikaline on vist küünlaid põletada pigem pimedal ajal. Elav küünlaleek loob mõnusa meeleolu ja toob tuppa soojust. Mulle meeldib küünlaid ja eriti just lõhnaküünlaid põletada aastaringselt. Nii saan luua igasse ruumi just sellise emotsiooni nagu ma parasjagu ise heaks näen.

Organique küünlad TradehouseNäiteks meeldivad mulle magamistoas vanilje lõhnaga küünlad, mis tekitavad kerge magususe oma sooja lõhnaga. Vannitoas sõltub olukorrast. Kuuma mullivanni kõrvale sobib midagi romantilist või isegi eksootilist, igapäevaselt võiks seal olla aga pisut maalähedasem lõhn.

Köögis võiks olla midagi isuäratavat ja elutoas midagi kerget ja värsket. Kõige enam käivad külalised ka just elutoas ja seega kerged “universaalsed” lõhnad on külalistega pigem kindla peale minek.

Ja õnneks just sellise valiku ja isegi rohkemgi leiab Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Comments are closed.