Ühel või teisel ajaperioodil jõuavad mingid tooted-tarvikud justkui kultustoote staatusesse. Kõik teavad ja armastavad neid ning kes pole proovinud, siis see on igalt poolt kuulnud kiidusõnu ja ülistusi nende kohta. Ei jää ka meie ilublogi neist puutumata ja täna tutvustangi teile nii mõndagi neist praeguse hetke kultustoodetest. Mõnda te ehk juba teate ja armastate, aga võib-olla just oletegi millegi sellise otsingul. Minul igatahes võtavad need tooted elevusest näpud sügelema.

beautyblender beauty.blusher liner.designer
Et postitus ei veniks üleliia pikaks, jaotan selle kaheks. Täna on luubi all brändi beautyblender kaks võrdlemisi värsket pereliiget. Klassikalistest beautyblender svammidest oleme me kõik vist küll lõputult kuulnud. Iga bränd üritab neid järele teha, aga beautyblender on vankumatult parim svamm ja seda ka põhjusega. Ükski teine lihtsalt ei küündi ligilähedalegi mitte. Lisaks klassikalistele svammidele on neil nii peitekreemi kui ka näiteks kehasvammid. Viimastega on mugav isepruunistuvat vahtu kehale kanda. Üheks tänaseks staariks on samuti üks beautyblender svammidest. Sedapuhku beauty.blusher, mis nagu nimestki võib järeldada, on põsepuna pealekandmiseks. beauty.blusher sobib nii kreem- kui puuderpõsepunade jaoks ning on loodud halli värvi just selleks, et põsepuna alatoonid kõige paremini esile tuleks. beauty.blusheri kasutamine on sama lihtne kui tema eelkäijate, klassikaliste svammide kasutamine. Tee svamm märjaks, pigista üleliigne vesi välja ning lihtsalt tupsuta ja naudi veatut tulemust!

beautyblender beauty.blusher liner.designerTeine tänane täht on veidi teist masti: liner.designer komplekt, mis on loodud lainerijoone tegemise hõlbustamiseks. liner.designeri hüüdlauseks on “Never fear cat eye again”, mis tähendab, et lainerijoone tegemist ei pea enam kartma. Komplekti kuulub suurendusega kompaktpeegel, iminapp peegli kinnitamiseks ning väikene silikoonist šabloon joonte tõmbamiseks. Kui siiani on lainerijoon tundunud millegi hirmuäratavana ja lause “Harjutamine teeb meistriks” pole lohutanud, siis on liner.designer just Sulle. Jumestajana võin öelda, et ebakindlale käele on sellest šabloonist palju kasu. Šabloonil on kolm erineva kujuga külge ning igaüht neist saab oma lainerijoone tõmbamisel ära kasutada. Lisaks on pakil veel ka inspiratsioonipilte, sest kui juba siis juba ja miks piirduda vaid kõige klassikalisema lainerjoonega?

beautyblender on kindlasti bränd, millel kätt pulsil hoida. Et nad on üks juhtivaid meigisvammide tootjaid ning pidevalt laiendavad oma toodetevalikut, tulevad nad päris tihti uute ja väga põnevate toodetega välja. Meie e-poes on kogu nende valik saadaval ja mina soovitan seda brändi soojalt. beautyblenderi meigisvammid on minu jumestuskohvris olnud juba aastaid ning samamoodi olen ustavalt truuks jäänud nende puhastusvahendile. See on üks bränd, mis on tõesti kogu oma kiituseid ja ülistusi väärt. Ja juba nädala teises pooles tutvustan teile teisi põnevaid tooteid!

Vaata liner.designer õpetusvideot:

Tutvu beautyblender valikuga meie e-poes. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.