Tradehouse Ilublogi

Pressinurk

„Võida auto päriseks“ kampaania võitja on selgunud!

Kaks kuud kestnud Tradehouse Ilukaubamaja autokampaania leidis täna piduliku lõpu ning tutika Peugeot linnamaasturi võitis endale Maria Valgamaalt! Kaheteistkümnest finalistist oli tema ainus, kellel pole juhiluba, aga seda suurem oli Maria rõõm ja üllatus! Palju palju õnne Mariale!

Väljaloositavaks autoks oli stiilne linnamaastur Peugeot, mille väärtus on 17 000 eurot ning tõepoolest, loosivõitja sai antud auto endale täiesti päriseks.

Kampaanias osalemiseks tuli 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2016 vormistada endale Tradehouse Cashback Card kliendikaart ning sooritada Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes või e-poes vähemalt üks 10-eurone ost. Ning seejärel osaletigi automaatselt loosis. Finaali jõudmiseks tuli läbida ka vaheetapid, milleks oli 6 vaheloosimist. Igas vahefinišis selgitati välja kaks inimest – Auto Forte Tallinna esinduses kohtusid omavahel 12 finalisti.

Kuigi täna selgus üks õnnelik peaauhinna võitja, siis tühjade kätega ei lahkunud ükski finalist. Kõik vahefinišist edasi saanud isikud said endale kohvri ilutoodetega ja 100€ Tradehouse Ilukaubamaja kinkekaardi.

Täname koostööpartnereid: Auto Forte Tallinn, Cashback, Fahle, päevajuhti (Juhan Krull, Call Event)

Fotod: Jake Farra

Fotoshoot Säravaima Koolilõpetajaga

Ilumessi laval Säravaimaks Koolilõpetajaks pärjatud Reelika suundus täna oma lõpuaktusele ja seda otse Tradehouse’st!

Et see imeline päev veel lõbusam oleks, lisasime vunki fotoshoodiga, kus Getter Jaani käe all valmisid nii lõpumeik kui ka kaunis looklev soeng. Tradehouse fotostuudios valmisid glamuursed pildid, mille konkursivõitja endale mälestuseks saab.

Auhinnapaketti kuulus 500€ väärtuses Tradehouse Ilukaubamaja tooteid ning selle valiku on meie värske lõpetaja teinud. Tooted on juba ka kasutust leidnud ning erilised kiidusõnad said endale Mesauda Milano näokreem, Byothea kehakreem ja Inebrya juuksehooldustooted. Ühe auhinna osana külastas Reelika veel Perit Muuga moestuudiot, kus ta sai endale sobiva valiku teha.

Soovime omalt poolt Reelikale palju edu ja kõrget lendu!

Säravaim Koolilõpetaja 2016 – finaal

Tradehouse Ilukaubamaja ja Delfi kuulutasid nädalavahetusel toimunud kevadisel ilumessil Ilu Sõnum välja Säravaima Koolilõpetaja 2016! Palju õnne Reelika Tiismaale, kes sai väärtusliku koolilõpupaketi omanikuks! Auhinnafondi kuulusid ilutooted koguväärtusega 500€, lõpukleit Perit Muuga kollektsioonist, fotosessioon ja meik/soeng Getter Jaani poolt. Võitja kuulutas välja konkursi patroon Getter Jaani ning laval võis näha kõiki finaliste koos Getter Jaaniga kõndimas disaineri Perit Muuga kleitides. Žürii koosseisu kuulusid Eesti Tippmodelli saate võitja Kätlin Hallik, laulja Getter Jaani, moedisainer Perit Muuga, Delfi Noorte Hääle toimetaja Deivi Kivi ja Tradehouse Ilukaubamaja esindaja Vivian Rannajõe. Täname kõiki konkursil osalejaid ning palju õnne võitjale!
Vaata Delfi videot ja allpool olevat galeriid:

Iluuisutamine ja maadlus kohtusid!

Iluuisutamine ja maadlus kohtuvad!

Ühel detsembrikuu hommikul said kokku kaks Eesti meistrit – üks iluuisutamises ja teine maadluses -mõlemad noored kenad naised ning hiljuti saanud Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi.

Nii valmiski ühine fotosessioon, kus kaadreid kaunistasid iluuisutaja Helery Hälvin ja maadleja Epp Mäe. Kumbki sai professionaali käe all kauni meigi ja soengu ning stilisti Meelika Randma (Melandia Dream Gala) juhendamisel valmisid meeli paitavad spordi- ja pühadeteemalised pildid. Päev oli täis elevust, graatsiat ja positiivseid emotsioone ning loodetavasti jääb kõikidele osalejatele pikalt helge mälestusena meelde.

 

Hoiame Zebra Islandile pöialt!

Bänd Zebra Island Eesti Laulu konkursil! 

Meigi-, grimmi- ja juukseviimistlusvahendeid läheb muusikatööstuses ohtralt tarvis. Koostöös produktsioonitiimi ja meikaritega aitasime sel korral kaasa muusikavideo „How many times” valmimisele, mis on bändi Zebra Island uus laul. Antud lauluga osalevad nad Eesti laulu saates, mille võitja esindab Eestit Eurovisioonil.

Brigitta-Liis on üks kahest produtsendist, kommenteeris video valmimist järgnevalt: „Sisu oli üsna väljakutsuv – Tradehouse tooteid kasutasime just laulja Helina Risti võttel, kus ta rippus meil TV stuudios laes.“

Laulja grimeerimine Muusikavideo valmimine

Värskelt ilmunud videot saab vaadata siit:

Omalt poolt soovime Zebra Islandile edu ja hoiame mahedale muusikapalale 13. veebruaril toimuvas poolfinaalis pöialt!