Tradehouse Ilublogi

Koolituskeskus

Näo modelleerimine MUD toodetega

Tere ilusat esmaspäeva kõigile! Täpselt nädal tagasi, eelmisel esmaspäeval, väisasin taaskord Tradehouse koolituskeskust. Seekordseks koolituseks oli näo modelleerimine Make-Up Designory toodetega. Olen nendega varasemalt kokku puutunud ja teadsin juba ette, et kasutame tõeliselt kvaliteetseid tooteid.

Koolitus oli taaskord väga mõnusalt üles ehitatud. Koolitaja Liina Pihel tutvustas kõigepealt MUD-i brändi ja selle ajalugu ning põhimõtteid. Siis rääkis juba sammukaupa mida õppima hakkame. Igaühel oli võimalik minna ühe või teise sammu jaoks modelliks, et teised saaksid kohe inimese peal näha tooteid toimimas ning seejärel omal nahal järele proovida.

Soovitajel oli võimalik koolitajaga koos endale sobivaimad tooted välja valida, et need pärast endale soetada. Mina panin igatahes üsna mitmele tootele juba silma peale. Üht-teist mul nende valikust on ja oma meigikohvrit ilma nendeta enam ette ei kujuta. Seega juba ainuüksi MUD-i toodete pärast tasub sinna koolitusele minna. Esiteks õpib seal oma nägu modelleerima ning teiseks saab tutvuda tootevalikuga ja professionaali abiga endale sobivaimad tooted välja valida.

Koolitused toimuvad erinevates Eesti suuremates linnades. Leia koolituskalendrist endale sobivaima koha ja ajaga koolitus.

Peatse lugemiseni!

Liina

Punutiste töötuba

Tradehouse koolituskeskuse kavas ringi uudistades on näha, kuidas valik on otseses mõttes suur ja lai. Sealt leiab midagi tõesti igaüks. Mina käisin möödunud nädala teisipäeval punutiste töötoas ja võin etteruttavalt öelda, et jäin väga rahule.

Koolitusele oodatakse nii täiesti algajaid kui ka neid, kel vaja pisut uusi tehnikaid õppida või vanu meelde tuletada. Koolitaja Liina Pihel näitab esialgu tehnika ette ning siis saab igaüks juba oma modelli peal kõik läbi harjutada. Kes on osavam, jõuab läbi harjutada nii põhilise punutise kui ka juba midagi keerukamat katsetada.

Mulle meeldiski eelkõige see, et kui põhilised tehnikad olid läbi harjutatud, sai koolitusmaterjalidest inspiratsiooni ammutada ning siis lõpusoenguks soovi korral midagi keerukamat proovida. Kuna mul pole kodus ka ühtegi pikajuukselist, kelle peal punutisi harjutada, siis nautisin võimalust kogu koolituse vältel kätele valu andmist. Lihvisin nii mõndagi tehnikat kui sain ka uusi nippe kuidas mingeid punutisi veel ilusamalt teha.

Näitangi teile täna ka punutisi, mis mina koolitusel läbi proovisin. Soovitan koolitusele kindlasti oma modelliga minna. Nii saate ka proovida kreppide ja lokitangidega soengule viimase lihvi andmist.

Leia koolituskavast endale meeldiv koolitus.

Peatse lugemiseni!
Liina

Tradehouse Koolituskeskus – ilukoolituste kodu

Tradehouse Koolituskeskus on ilukoolituste kodu, mis pakub põnevaid ning arendavaid koolitusi kõigile huvilistele.

Päevajumestamise töötoas saad  suurepärase võimaluse õppida end tundma veelgi enesekindlama ning kaunimana! Palju populaarsust on võitnud meie põhjalikud ja mitmekülgsed  jumestuskoolitused. Kui sind on õhtul ees ootamas pidulik sündmus, siis õhtujumestuse töötoas saad justnimelt selle tarbeks uusi teadmisi ja oskusi selleks, et tuua eneses välja tõeline õhtu kuninganna.
Küünedisaini töötubades saad lasta  oma loovuse vabaks, õpid kasutama erinevaid küünekaunistusmaterjale ja -tehnikaid.

Sile nahk on tänapäeval muutunud ilu etaloniks, karvadest vabanemine on selle juures üks tülikamaid tegevusi. Depilatsiooni lühikoolitusel on justnimelt iseenda tarbeks võimalik õppida lihtsaid tehnikaid, et olla kaunite säärte omanik.

Meie juures oled alati teretulnud ja saad tunda ennast väga hubaselt ja koduselt. Koolituskeskuse õhkkond on alati positiivne ja toetav ning on valmis seda kõike jagama ka sinuga.

Kui soovid teha meeldejäävat kingitust inimesele kellest hoolid – kingi oma lähedasele meeldejääv kogemus!

Vaata Tradehouse Koolituskalendrit!

TTÜ tantsutüdrukutel nipid selged!

Lumisel talvepäeval, 15. jaanuaril oli TradeHouse Koolituskeskuses tihe sagimine – külas olid graatsilised TTÜ tantsutüdrukud, kes sisustasid oma päeva meigi- ja soengukoolitusega

Kollaaž

Tradehouse’i jumestuskunstnik Liina Pihel tutvustas tüdrukutele põgusalt Make-up Designory ja Mesauda Milano tooteid ning õpetas neidudele kauapüsiva lavameigi ning –soengu saladusi. Lisaks said artistlikud tantsutüdrukud lisateadmisi jumestuse korrigeerimise ja värskendamise osas. Julged neiud olid altid küsimusteks ning said ka ise soengu tegemises kätt proovida.

 

Tantsutüdruku Kristiina sõnul sai lavameigi tegemiseks palju uusi ja väärt nippe. ,,Koolitus meeldis mulle väga, huvitav toode oli kinnituspuuder, millest ma varem ei teadnudki,’’ tõdeb neiu. Senitundmatuid tarkuseid pani kõrva taha ka Karolina, kellele meeldisid väga erinevad kreemtooted ning pintslite kasutamisõpetus.