Aeg ajalt vajab minu meigikoti sisu väikest värskendust. Olgu põhjuseks otsasaanud meigitoode või huvi millegi uue ja huvitava vastu. Mesauda Milano dekoratiivkosmeetikast oleme ennegi rääkinud, aga vaid varem mainitud asjad pole nende valikus ju ainukesed.

Mesauda Milano meikMuuhulgas on neil valikus näiteks meigisvammid. Need on populaarsed olnud pikalt ning nüüd viimaste aastatega on erilise menu saavutanud ka just sellised tilgakujulised svammid. Kui näiteks väikeseid kolmnurkkäsnakesi võib kasutada ka kuivalt, siis sellised tilgakujulised svammid on eelkõige mõeldud ikkagi märjalt kasutamiseks. Ja oi mis vahe siis tulemuses on! Svamm tuleb kraani all korralikult läbi niisutada, siis üleliigne vesi välja pigistada et voilá, ongi kasutuseks valmis. Svamm paisub ning muudab pisut oma kuiva ja kanget tekstuuri. See muutub nahalähedasemaks ja jumestuskreem kandub nahale väga loomulikult. Pärast kasutust tuleb svamm muidugi kohe puhtaks pesta, et kahjulikud bakterid ei jõuaks seal sees toimetama hakata.

Kulmumaailmas on ka valikuid mustmiljon. Ükskõik, kas eelistad pliiatsit või kulmupuudrit, valikut on igaühele ja vastavalt sellele mida eelistada. Kes tahab pliiatsit teritada, kellele sobib üleskeeratav pliiats ja nii edasi. Aga minu üks vaieldamatu lemmiktoode Mesauda valikust on kindlasti nende Tech Touch Concealer valgustpeegeldav pliiats. Punetuste ja punnikeste peitmiseks sellist laadi peitekreemid ei sobi, ent silmade alla on need ideaalsed. See on piisavalt paksu koostisega, et anda sinna piirkonda katvust, ent piisavalt kerge, et mitte muutuda raskeks ja kortsukesi esile tuua.

Seega mõtle välja mida Sinu meigikott enne uut hooaega parasjagu vajab ja leia see meie e-poest! 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.