Suvisel ajal meigi kandmine pole alati just kõige mõnusam. Kuumade ilmadega sulab kõik maha, paksu kihti näkku ei soovi ja olgem ausad, ega see sulanud meik näos ilus välja ka ei näe. Kui jumestus peaks meie ilusamaid külgi esile tooma, siis suvekuumuses tihtilugu teeb jumestus just hoopis karuteene.

Mesauda Milano meik
Õnneks on olemas tooteid, mis ka suvisel ajal kasutamiseks sobivad. Mesauda Milanol on pakkuda suur valik jumestuskreeme. Minu hetke üks lemmikuid, mille järele väga tihti käe sirutan, on Nude Skin Foundation, mis on mõeldud normaalsele ja kombineeritud nahale. Tegu on eriti sametise tekstuuriga jumestuskreemiga, mis näiteks suveõhtul on üks mõnusamaid valikuid. Tulemus jääb keskmiselt kattev, kuid seda saab hõlpsalt siit-sealt õrna lisakihiga suurendada. Sametine lõppviimistlus näeb kaunis välja ja ei vaja lisaks puuderdamist. Mida vähem tooteid, seda mõnusam! Kuna ma olengi pigem rasuse nahaga, siis sellised sametise (või lausa mati) tulemusega jumestuskreemid on alati minu number üks valik. See aga ei tähenda, et ma suvel (okei, olgem ausad, aastaringselt) oma nahale lisasära ja kuma ei taha. Muidugi tahan! Nii on särapuudrid mu täielikult enda lummusesse haaranud ja mida rohkem mul neid on, seda õnnelikum ma olen. Kui nüüd ainult materiaalseid asju vaadata.

MesaudMesauda Milano meika Milano Light’n Bronze Baked Powder toonis Rose Gold on täpselt õiges toonis, et seda kasutada särapuudrina. Mulle meeldib särapuudreid kanda eelkõige põsesarnade kõige kõrgemale kohale, veidi ninajuurele, huule ülaserva ja teinekord ka kulmude alla. Ja kui peaaegu puhta pintsliga seda näiteks otsmikule ja lõuale kanda, annab see piisavalt õrna kuma, et mitte mõjuda rasuselt. Suvi ja kumav nahk käivad ju absoluutselt käsikäes. Kuid et suvine meik püsiks korralikult peal, eriti kui ei taha nahka puuderdada, on parimaks valikuks meigikinnitusspreid. Fix Me Up! fiksaatorsprei on kerge kasutada ja kinnitab meigi pikemaks ajaks kui vaid mõned tunnid. Nägu ei hakka nii kergelt läikima, suvesoojus ei sulata meiki maha. Muide, kui oled puudriga liiale läinud, aitab fiksaatorsprei just meigi ühte sulatada ja seda liialt puudrist efekti vähendada.

Veidi ripsmetušši ja huulevärvi lisaks ja rohkem suvel vaja polegi. Leia omale sobivaimad meigitooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.