Sile ja siidine nahk on iga naise (ja miks mitte ka mehe) üks unistusi. Jätame siinkohal nemad välja, kes imeliste geenidega õnnistatud on ja juba “loomult” võrratu nahaga uhkustada saavad. Teised peavad selle nimel aga pisut vaeva nägema. Õnneks tähendab see vaev ustavalt hea ja õige nahahooldusrutiini järgimist ja tulemused ei paistagi enam nii kauged.

Tradehouse Byothea kooriv niisutav sariMinu uusim avastus on Byothea glükoolhappega niisutav sari. Varasemalt olen Byothea matistava sarjaga kokku puutunud ja see jättis vaid soojad mälestused. Noh, nüüd on siis aeg selle tutika sarja käes. Mis ma saan öelda, see sari müüs end mulle juba oma pakendiga. Ilus puhas valge pakend ilusa mündirohelise kirjaga. Sarja üldmõte on nahka õrnalt koorida ja seda uuendada. Glükoolhappe sisaldus nendes toodetes sõltub konkreetsest tootest, kõige õrnem on see näiteks näopesuvahus ning tugevaim koorivas geelis. Kui näohooldusrutiini lisada ka korra nädalas õrnalt nahka restruktureeriv näomask, siis võite kindlad olla, et pikema kasutusperioodi vältel on nahk siledam ja isegi tundub toidetum. Kogu sarjast on minu lemmik kindlasti näokreem, sest selle tulemusi on lihtsalt kõige kiiremini näha. See on täpselt paras annus niisutust pärast näopesuvahu kasutamist ning isegi järgmisel hommikul tundub nahk toidetud, niisutatud ja siidpehme. Muideks, selles näokreemis on ka SPF20, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks aastaringselt.

Kogu sarja pidev kasutamine on minu naha viimaste nädalate jooksul juba tunduvalt siledamaks muutnud. Kuigi olen pigem rasuse nahaga, on ka minu nahal aeg-ajalt kestendavaid kohti. Nüüd seda sarja kasutades ma enam isegi ei mäleta millised need välja nägid või kus need mu asusid. Ma tunnen ja näen kuidas mu nahk on värske tänu pidevale õrnale koorimisele. Nahk ei ole ärritunud, vaid tunneb end hästi ja näeb hea välja. Ja tänu sellele tunnen mina end samuti väga hästi!

Leia endale sobivaim Byothea nahahooldussari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Comments are closed.