Kauneid pühi kõigile! Et munadepühad on minu jaoks lapsepõlvest saadik olnud malbelt pastelsed, on täna värvigamma ka pigem rahulikum ja mahedam. Luubi all on Organique Tea Ritual rohelise tee sari, mis keskendub naha mürkidest puhastamisele ehk detoxile.

Minu üks lemmikumaid parfüüme on rohelise tee baasil üles ehitatud ja seega meeldib mulle kõik, mis vähegi rohelise tee lõhnaga on. Ja nii on ka selle sarjaga. Dušigeel lõhnab üks ühele samasuguselt minu lemmikparfüümiga ja võite ette kujutada kui väga ma selle sarja kasutamist naudin. Teised kaks sõpra sealt sarjast lõhnavad samuti väga mõnusalt rohelise tee järele, ent dušigeel jättis kohe kõige suurema mulje.

Tradehouse Organique Tea RitualTea Ritual Body Scrub Wash dušigeel sisaldab ka koorivaid osakesi, mis on piisavalt tugevad, et igapäevase kasutuse juures efektiivsed olla. Samas jällegi on nad ka piisavalt pehmed, et igapäevaselt kasutades nahale mitte liiga teha. Pärast dušši on alati hea nahka niisutada ja selleks meeldibki mulle kasutada sama sarja Tea Ritual Body Mousse kehakreemi. See on kerge, kuid kuna sisaldab sheavõid ja E-vitamiini, ka mõnusalt niisutav. Nahk jääb siidine ja toidetud. Ning lõhnab imeliselt! Ka nägu ei saa tähelepanuta jätta. Rohelise tee sarja Tea Ritual Face Mask näomask rikastab nahka antioksüdantidega, seda samal ajal puhastades ja niisutades. Maski tuleb näol hoida 20 minutit ja õnneks on see üks neist maskidest, millega oma partnerit hirmutama ei pea. Oma sinakasrohekast värvusest hoolimata jääb mask nahal pigem läbipaistev, justkui oleks nahale väga paksu kihi kreemi pannud. Maha pestes on näonahk pehme ja hooldatud. Ja kogu keha lõhnab mõnusalt rohelise tee järele!

Leia oma lemmik Fruit Rituals sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.