Kui klassikalisi nahatüüpe – kuiv, normaalne, kombineeritud ja rasune – me kõik teame, siis erinevad nahaseisundid jäävad teinekord pigem tähelepanuta. Vastavalt ilmale ja aastaajale ning mitmetele muudele teguritele, võib nii meie nahatüüp kui ka naha seisund olla aasta jooksul pisut muutlik. Dehüdreerunud nahk on üks neist seisunditest, mis tahab eraldi tähelepanu ning ei käi ilmtingimata kuiva naha juurde.

Organique Pumpkin LineOrganique brändil on Pumpkin Line nahahooldussari, mis võitleb dehüdreerunud naha probleemidega. Kuigi minu nahk on valdavalt rasune, on ka minul perioode kus nahk on äkitselt tavapärasest kuivem ja miski justkui ei aita. Pumpkin Line sarjas on minu jaoks uudne vahtnäomask, mida on kõige mõnusam kasutada õhtuti enne magamaminekut. See näomask on rikastatud hüdrolipiididega ning mõjub nahal kergelt. Kogu sari üleüldse aitab taastada naha niiskustaseme ning elastsuse. Päevasel ajal on parimateks variantideks ultraniisutav näokreem ning mitmetoimeline silmakreem. Kogu sarjal on kerge kuid meeldiv lõhn. Tekstuurilt ei ole tooted rasked ega koormavad ning nahal imenduvad kiiresti. Nahk jääb pärast nende kasutamist eriti siidine ja pehme.

Mis veel selle sarja juures väga hea on, on fakt, et kõik tooted on varustatud pika nimekirjaga halbadest ühenditest mida nad EI sisalda. Näiteks puuduvad neis silikoonid, parabeenid, Tooted on orgaanilised ning sobivad ka veganitele.

Kui oled kimpus dehüdreerunud nahaga, siruta kohe käsi Pumpkin Line sarja järele ning leia omale sobivad tooted meie e-poest! 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.