Tere ilusat esmaspäeva kõigile! Täpselt nädal tagasi, eelmisel esmaspäeval, väisasin taaskord Tradehouse koolituskeskust. Seekordseks koolituseks oli näo modelleerimine Make-Up Designory toodetega. Olen nendega varasemalt kokku puutunud ja teadsin juba ette, et kasutame tõeliselt kvaliteetseid tooteid.

Koolitus oli taaskord väga mõnusalt üles ehitatud. Koolitaja Liina Pihel tutvustas kõigepealt MUD-i brändi ja selle ajalugu ning põhimõtteid. Siis rääkis juba sammukaupa mida õppima hakkame. Igaühel oli võimalik minna ühe või teise sammu jaoks modelliks, et teised saaksid kohe inimese peal näha tooteid toimimas ning seejärel omal nahal järele proovida.

Soovitajel oli võimalik koolitajaga koos endale sobivaimad tooted välja valida, et need pärast endale soetada. Mina panin igatahes üsna mitmele tootele juba silma peale. Üht-teist mul nende valikust on ja oma meigikohvrit ilma nendeta enam ette ei kujuta. Seega juba ainuüksi MUD-i toodete pärast tasub sinna koolitusele minna. Esiteks õpib seal oma nägu modelleerima ning teiseks saab tutvuda tootevalikuga ja professionaali abiga endale sobivaimad tooted välja valida.

Koolitused toimuvad erinevates Eesti suuremates linnades. Leia koolituskalendrist endale sobivaima koha ja ajaga koolitus.

Peatse lugemiseni!

Liina

Comments are closed.