Igal hooajal muutub minu värvieelistus põsepunade osas. Sügisel ja talvel eelistan tuhmimaid, isegi õrnalt lillaka alatooniga punasid. Kevade lähenedes muutuvad värvid kergemaks ja erksamaks ja nii eelistangi soojemal ajal näiteks oranžikaid-roosakaid põsepunasid. Igal hooajal uut põsepuna osta pole justkui mõtet ja lõpuks on neid potsikuid juba liiga palju. Õnneks on olemas põsepunapaletid ja Mesauda Milano on just ühe sellise välja lasknud.

Mesauda_Milano_põsepunapalettMesauda põsepunapaletis on kokku kaheksa tooni. Kuus neist on erinevate toonidega põsepunad ning kaks on säraga päikesepuudrid, imehead nahale päikselise jume andmiseks. Paletis on esindatud nii punakad, roosakad, oranžikad kui neutraalsemad toonid. Seega igaühele midagi. Või siis minusugustele meigigurmaanidele kõike, mida parasjagu tahta võiks.

Pigment on nendel põsepunadel väga tugev ja püsivus samuti hea. Isegi tasuks pigmendi kohta öelda, et tegutseda tasub õrna käega, kuna liiga palju põsepuna pintslile võttes võib tulemus olla klounilik. Mina soovitan seda paletti igaühele, kes tahaks valikut põsepunadega ning ei taha selleks osta viite-kuute erinevat väikest põsepuna. Samuti sobib see ideaalselt jumestaja meigikohvrisse, kuna on mõnusalt kompaktne.

Et postitust pisut vürtsitada, on mul seekord teile ka video, kus sedasama paletti veidi lähemalt tutvustan. Vaadake kindlasti.

Vaata Mesauda põsepunapaletti meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Comments are closed.