Tradehouse Ilublogi

Meik

Tradehouse Eesti suurfilmis „Minu näoga onu“!

Võib julgelt väita, et Eestis on lähiaastatel loodud vähe suurfilme, mille loomisel Tradehouse suuremal või vähemal määral poleks kaasa löönud. Tõenäoliselt sünnivad koostööd produtsentide ja kunstiloojatega just sellest, et Tradehouse Ilukaubamajas saavad ühe katuse all kokku professionaalsed grimmitooted, jumestusvahendid, juuksehooldusvahendid, parukad, juukselisandid – sisuliselt kõik, mida võtetel vaja.

Tihti on jumestajate ja grimeerijate töö veidi erinev sellest, mida üldsus ette kujutab. Glamuursete punaste huulte värvimise asemel soojas grimmitoas, kus peegleid kaunistavad reklaamidel nähtud lambipirnid, tuleb veeta pikemaid kui 12 tunniseid päevi ja öid erinevates võttepaikades, mis teinekord keset külma metsa asuvad. Küll aga on saadud kogemus, melu, ühise asja nimel vaeva nägemine ja eneseületamine pikki päevi väärt. Protsess ja lõpptulemus on veel eriti nauditavad, kui nii näitlejate ja tagatoa vahel tekib ühine hingamine ja sünergia. Nii me panimegi järgmisele suurprojektile „Minu näoga onu“ õla alla ning uurisime kahe näitleja mõtteid ja arvamust ilu, grimmitiimi ja maailma kohta.

„Minu näoga onu” on komöödiadraama keskealisest muusikakriitikust Hugost, kes peale purunenud suhet otsustab pöörata oma elus uue lehekülje. Ootamatult leiab ta aga end olukorrast, kus peab hoolitsema oma tähelepanu puudulikkuse käes vaevleva isa eest. See segab kõiki tema püüdlusi oma katkise mina parandamiseks ning on kustutamas lootust leida ellu uus armastus. Film põhineb päriselu prototüüpidel ning on sulam komöödiast ja draamast, see on lugu õnneootusest ja läheduse otsingutest. Filmi peaosades on Roman Baskin, Rain Tolk, Evelin Võigemast ja Maarja Mitt, kõrvalrollides teevad kaasa paljud teised tuntud Eesti näitlejad. Režissöörideks on Andres ja Katrin Maimik, produtsendiks Maie Rosmann-Lill ning tootjaks Kuukulgur Film. Film esilinastub 2017. aasta kevadel kinodes üle Eesti.

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Evelin Võigemast: Eks ma püüan teha kõik mis võimalik, et juuste ja naha eest hoolt kanda. Eelistan puhtaid ja kvaliteetseid tooteid. Juustest on tavaliselt kõige rohkem kahju, sest igasugused kuumad tangid ja pidevad lokkide keeramised mõjuvad juustele väga halvasti. Aga eks see kõik kuulub mu töö juurde.

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Kõige pöörasemad grimmid on minu puhul olnud Tele2 reklaamides ja need
grimmimuutused pakuvad ka endale väga palju rõõmu. Ma olen olnud seal vana naine ja
vana mees. Grimeerijad tegid kortsusid kuidagi mastiksiga, võimendades minu enda
kortsusid. Tugevalt ülekaalulise tüdruku jaoks tehti spetsiaalselt minu jaoks peaaegu kogu
nägu kattev mask ja ka käed olid maskiga kaetud. Atleetliku sõjaväelase jaoks tehti mind
esialgu kiilakaks, ja siis kaeti pea väikeste karvadega, tulemuseks oli siilipea. Tele2
reklaamid algavadki tihti sellest, et kui kardinaalselt mind jälle muuta õnnestub. Tervisi
erakordsetele grimmerijatele Liisi Roht ja Siiri Lauri!

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne).

Minu jaoks on grimeerija väga oluline inimene. On neid, kes on mulle väga kallid ja kelle
käekirja usaldan pimesi. Tähtis on, et grimeerija tabaks minu näo olemust ja eripära ning
ei püüaks mulle iga hinna eest kiisusilma šablooni näkku joonistada. Pigem on näitlejate ja
grimerijate vahel sõprus, aga see ei välista vaikust kui näitlejal on vaja keskenduda. Kõik
sõltub ikka konkreetsest tööst. Ja teatris teen endale väga hea meelega ise grimmi, kui
tegemist ei ole liiga keerulise tööga.

4.) Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilus naine on eelkõige enesekindel naine. Naine, kes on teadlik oma tugevatest ja ka
nõrkadest külgedest, oma isikupärast. Naine, kes on rahul sellega, mis tal on. Kes ei püüa
muuta end teiste naiste või trendide eeskujul. Ja armunud naine on alati ilus!

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Usun, et ilu saab alguse eelkõige inimese seest. Seega rohkem julgust, rohkem
enesekindlust, rohkem rõõmu oma isikupärast, rahu iseendaga ja maailmaga. Rohkem
armastust.

 

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Maarja Mitt: Vabadel päevadel, kui vähegi võimalik, lasen näonahal puhata ega koorma seda meigiga. Näonahka aitab regulaarne koorimine, otstest kuivama kippuvaid juukseid aga keratiiniga rikastatud juukseõli.

 

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Üllatusi on tavaliselt pakkunud ajastu grimm ja soeng. Näiteks kulmude peitmine Shakespeare’i „Eksituste komöödias” (keskaegne naiseideaal!) ning juuksepikenduste kasutamine lavastuses „Taevast sajab kõikseaeg kive”. Viimane oli tõeliselt rabav kogemus, sest juuksuril õnnestus leida minu juustega täpselt sama värvi juuksepikendused. Vööni ulatuvate kiharate kasvatamiseks pole mul kunagi kannatust jagunud.

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne)

Kõik sõltub inimestest ja olukorrast, aga üldiselt saadakse ikka hästi läbi. Parim grimeerija on minu meelest selline, kes tajub olukorda ning oskab näitlejat vajalikul hetkel nõu või jõuga aidata. Kes saab aru, millal võib lobiseda ja millal tuleb keskenduda. Näitlejad võivad vahel käituda nagu jonnakad lapsed, sestap pean kõige rohkem lugu jumestajast-juuksurist, kes suudab pingelises olukorras rahulikuks jääda ega võta toolis istuja tujutsemist isiklikult. Mulle tundub, et parimad grimeerijad on ühtlasi head psühholoogid. Olen kohtunud ja koos töötanud mitme sellise inimesega ning selle eest väga tänulik.

4.)  Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilusat naist valgustab tema sisemine sära. See ongi kõige ilusam.

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Minu enda jaoks on kõige parem iluravi magamine.

 

Fotod: Heikki Leis, Maario Masing, Renee Altrov

Tooteid testis Merilin Taimre aka Paljas Porgand!

Merilin on tuntud blogija, kes tegeleb fitnessi ja toitumisnõustamisega ning tema instagrami kontot jälgib lausa 21300 inimest! Kevade hakul testis ta mitmeid ilutooteid ja jagas tagasisidet ka meiega.

TurBlissi bioaktiivne mask 24K kullaga oli väga mõnus ja kerge peale kanda. Palju ei kulu, aga katab kenasti. Imestama pani, kui lihtne seda ka maha pesta oli. Näonaha tegi väga pehmeks ja siledaks. Sama sarja sära andev rabavesi kullaga on kindlasti tore toode suveks, andmaks sära juba päevitunud nahale.

Femelli lokitangid on võitnud kõigi südame, kes seda proovinud või mu lokke näinud! Olen nakatanud kõiki ja on tore näha, et sõbrannade kodud nüüd ka kvaliteettangide võrra rikkamad ja juuksed kaunimad! Suurepärased minu pikkadele juustele. Juukseid ei pea enam lõputult ja mitu korda ümber pisikese otsiku keerutama. Mu tagumikuni juuksed mahuvad kõik tangi ümber. Kuumeneb minutiga, lokid jäävad kiiresti sisse ja tulemus on tõesti kauapüsiv. Soovitan igaühele!

Kardashian Beauty sirgendaja on stiilse välimusega ja väga tõhus! Kuumeneb kiiresti ja selle lai plaat kiirendab kogu sirgendamisprotsessi! Ei kuivata, kriibi ega kärsata juukseid. Juuksed lausa libisevad plaatide vahel ning tulemus on ideaalne juba ühe tõmbega. Uus lemmiksirgendaja!

CHI juukselakk on väga tugevalt fikseeriv. Lõhn võiks olla meeldivam, kuid soengu tegemisel suur abimees. Ei tee juukseid rasuseks ning hoolimata tugevast fikseerimisest, on juuksed siiski õrnad, kohendatavad ja kammitavad.

Minu jaoks täiesti uudistoode oli Kardashian Beauty kuivpalsam. Polnud varem kuulnudki ning see on suur sõber päevadel, mil juuksed on tuhmid ning vajavad lisasära! Ka kuivšampoon on väga hea. Jällegi võiks parema lõhnaga olla, aga töö teeb ära väga hästi!

Mesauda Milano Make Up Pro Blenderil on nüüd küll eriline koht minu südames. Tagab täiesti veatu meigi ning peaks olema kohustuslik iga naise meigikotis! Švamm katab naha jumestuskreemiga ühtlaselt ja reaalselt blendib ära igasugused võimalikud jäljed.

Make-up Designory huulepulk (toon Eggplant) ja Mesauda Milano huulepliiats (toon Mademoiselle) on ideaalne kombo! Tooted on kauapüsivad ja mittemäärivad! Värvitoon on efektne ja jõuline ning väga naiselik! Huulepulk jätab ka huuled siidiseks ja ei kuivata neid. Mulle meeldib ka selle kerge läige ja mitte liiga matt efekt. Minu absoluutne lemmik!“

Merilin Taimre

Blogija, fitnessmodell, toitumisnõustaja

Talvine jumestus

Talv on külm ja pime aeg, mis peidab endas ka omamoodi maagiat. Nahalt on läinud viimased mälestused suve päikesest ja nägu ümbritsevad karvased kraed ja soojad mütsid.

piltKõige olulisem aspekt, millele talvel jumestuses tähelepanu pöörata on kindlasti nahk. Karge külm ja vale hooldus muudavad naha kuivaks ja kestendavaks. Selle vältimiseks oleks mõistlik konsulteerida oma kosmeetikuga ja valida talveperioodiks niisutavam ja nn paksem kreem. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et vahetult peale kreemitamist ei tasu joosta välja miinuskraadidesse, kuna kreemis olevad veemolekulid hakkavad kohe jäätuma, mis pole veel jõudnud nahka imenduda. See omakorda lõhub naha pealmisi kihte ja tekitab soovitust vastupidise tulemuse. Ka jumestuskreemi valikus tuleks lähtuda sellest printsiibist. Pigem valida vahapõhine jumestuspõhi kui väga vedel kreem. Siinkohal soovitaks Make-up Designory põhjasid, mida kasutasin ajakirja “Mood” esikaanestaari jumestamisel. Need katavad hästi, kuid samas ei pea paksu kihti näole kandma. Põskedega võib katsetada kas täiesti roosat külmast võetud look’i või neile mitte mingit tähelepanu pöörata – valik on kandja kätes.

Kui oled saavutanud perfektselt katva, kuid samas õhukese põhja, siis edasine on juba enda fantaasia vili. Talvel me pigem kaldume tumedamate toonide poole, mis on levinud ka moejumestuse maailmas. Maailma erinevate moenädalate lavad on tumedate huulte või silmade lummuses. Üldiselt ei soovitata neid koos kanda, kuid kui enesekindlust jagub ja üritus on sobiv, siis miks mitte reegleid rikkuda! Moelavadel nähtud huuletoonid on lausa mustad ja sügavad ploomilillad, samas on silmameik tähelepanuta jäetud või siis on kasutatud ainult kergelt ripsmetušši või lainerit. Kui kaldud pigem silmade väljatoomise poole, siis mida võimsam lainerijoon, seda parem. Talvel on liialdused silmameigis lubatud. Ka suitsusilm erinevates variatsioonides ei ole kuhugi kadunud. Toonid püsivad enamasti külmemal skaalal, nagu talvele kohane. Kulmud on endiselt lopsakad ja naturaalsed ning pigem harjatud kui rõhutatud. Hea toode kulmudele on läbipaistev kulmugeel, mida saab ka põnevate värviliste lainerite tegemiseks kasutada.

Jumestus on alati seotud meigikandja tõlgendusega sellest, mis talle sobib või kuidas ennast hästi tuntakse. Samas pimedal talvisel ajal võib katsetamisega julgem olla ja natuke kaduda jumestamise maagiasse. Miks mitte pidustustele minna tumelilla huulega või reedel sõbrannadega veini nautides pilgutada silmi, mis on kaunistatud natuke paksema laineriga kui tavaliselt. Las talv inspireerib!

3

Nele Pandis

Grimmikunstnik

Suvine meik – kerge, kumav ja püsiv

Suvisel ajal meigi kandmine pole alati just kõige mõnusam. Kuumade ilmadega sulab kõik maha, paksu kihti näkku ei soovi ja olgem ausad, ega see sulanud meik näos ilus välja ka ei näe. Kui jumestus peaks meie ilusamaid külgi esile tooma, siis suvekuumuses tihtilugu teeb jumestus just hoopis karuteene.

Mesauda Milano meik
Õnneks on olemas tooteid, mis ka suvisel ajal kasutamiseks sobivad. Mesauda Milanol on pakkuda suur valik jumestuskreeme. Minu hetke üks lemmikuid, mille järele väga tihti käe sirutan, on Nude Skin Foundation, mis on mõeldud normaalsele ja kombineeritud nahale. Tegu on eriti sametise tekstuuriga jumestuskreemiga, mis näiteks suveõhtul on üks mõnusamaid valikuid. Tulemus jääb keskmiselt kattev, kuid seda saab hõlpsalt siit-sealt õrna lisakihiga suurendada. Sametine lõppviimistlus näeb kaunis välja ja ei vaja lisaks puuderdamist. Mida vähem tooteid, seda mõnusam! Kuna ma olengi pigem rasuse nahaga, siis sellised sametise (või lausa mati) tulemusega jumestuskreemid on alati minu number üks valik. See aga ei tähenda, et ma suvel (okei, olgem ausad, aastaringselt) oma nahale lisasära ja kuma ei taha. Muidugi tahan! Nii on särapuudrid mu täielikult enda lummusesse haaranud ja mida rohkem mul neid on, seda õnnelikum ma olen. Kui nüüd ainult materiaalseid asju vaadata.

MesaudMesauda Milano meika Milano Light’n Bronze Baked Powder toonis Rose Gold on täpselt õiges toonis, et seda kasutada särapuudrina. Mulle meeldib särapuudreid kanda eelkõige põsesarnade kõige kõrgemale kohale, veidi ninajuurele, huule ülaserva ja teinekord ka kulmude alla. Ja kui peaaegu puhta pintsliga seda näiteks otsmikule ja lõuale kanda, annab see piisavalt õrna kuma, et mitte mõjuda rasuselt. Suvi ja kumav nahk käivad ju absoluutselt käsikäes. Kuid et suvine meik püsiks korralikult peal, eriti kui ei taha nahka puuderdada, on parimaks valikuks meigikinnitusspreid. Fix Me Up! fiksaatorsprei on kerge kasutada ja kinnitab meigi pikemaks ajaks kui vaid mõned tunnid. Nägu ei hakka nii kergelt läikima, suvesoojus ei sulata meiki maha. Muide, kui oled puudriga liiale läinud, aitab fiksaatorsprei just meigi ühte sulatada ja seda liialt puudrist efekti vähendada.

Veidi ripsmetušši ja huulevärvi lisaks ja rohkem suvel vaja polegi. Leia omale sobivaimad meigitooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Hitt-tooted: põnevad ilutarvikud – osa 2

Ja ongi käes aeg tutvustada teist kahte põnevat ilutarvikut. Nädala alguses rääkisin beautyblenderi perest pärit toodetest ja täna on midagi hoopis muud jutuks. Postituse lõpus ootab teid ka video, kus olen seekord nii elevil, et vahepeal ei tule sõnadki suust.

_DSC4748Esimesena astub täna lavale Vera Mona Color Switch Solo. No see nimi ei ütle küll midagi, ega ju? Tegu on väga lihtsa tarvikuga. Asja iva peitub selles, et karbikeses olev svamm puhastab hõlpsalt näiteks silmameigipintsli ühest toonist, et seda siis kohe mõne teise tooni jaoks kasutada. Selline värvide vahetamise svamm kulub ära nii jumestajatele, kes ei jõua näiteks mõnel moeshowl meike tehes iga modelli tagant silmameigi pintsleid puhastada ja siis nende kuivamist oodata, kui ka neile kes pintsleid kodustes tingimustes kasutavad. Videos näitan ka väikest demo. Kuigi fookus mängis minuga seekord trikke, peaks tulemus siiski arusaadav olema. Svammi saab kerge seebi ja sooja veega hõlpsalt pesta ning siis edasi kasutada.

Teiseks tooteks on MakeUp Eraser, mis oma olemuselt on lihtsalt üks lapp. Kui see märjaks teha, muutub see tõeliseks imelapiks ja ilma igasuguse muu vahendi või lisa-abita eemaldab näolt kogu meigi mõne lihtsa liigutusega. Minu elevust on videos näha ja ma olen absoluutselt vaimustuses sellest lapist! Tehnoloogia selle lapi taga väärib aplausi ja kiitust, sest mis saaks olla mugavam kui lihtsalt veega meigi eemaldamine?! Kui muidu kõiksugu lisatarvikud näonaha puhastamiseks tekitavad küll alguses elevust, aga hiljem siiski rutiinist pigem välja jäävad, siis see lapp tundub, et hoiab oma kohta minu igapäevases rutiinis kaua. Lapp peab vastu kuni 1000 masinpesu ning iga päev ei peagi seda üldse pesema. Lapp on piisavalt suur, et mõned päevad sellega hakkama saada – puhast pinda on seal küll ja veel. Videost näete ka kuidas lapp korjab meigi enda külge ja ei aja seda mööda nägu laiali. Eriti hästi tuleb see välja siis kui silmi puhastan. Muideks naha vastas on see lapp tõeliselt õrn ja pehme.

Mina soovitan soojalt kõik need neli vahendit üle vaadata. Meiki võtab meist vist küll pea igaüks maha, seega üks MakeUp Eraser peaks iga naise iluarsenali kuuluma. Ma vist kuulutan sellest lapist järgmised paar nädalat veel kõigile.

Peatse lugemiseni!
Liina

Värskenda veel enne suve oma meigikoti sisu

Aeg ajalt vajab minu meigikoti sisu väikest värskendust. Olgu põhjuseks otsasaanud meigitoode või huvi millegi uue ja huvitava vastu. Mesauda Milano dekoratiivkosmeetikast oleme ennegi rääkinud, aga vaid varem mainitud asjad pole nende valikus ju ainukesed.

Mesauda Milano meikMuuhulgas on neil valikus näiteks meigisvammid. Need on populaarsed olnud pikalt ning nüüd viimaste aastatega on erilise menu saavutanud ka just sellised tilgakujulised svammid. Kui näiteks väikeseid kolmnurkkäsnakesi võib kasutada ka kuivalt, siis sellised tilgakujulised svammid on eelkõige mõeldud ikkagi märjalt kasutamiseks. Ja oi mis vahe siis tulemuses on! Svamm tuleb kraani all korralikult läbi niisutada, siis üleliigne vesi välja pigistada et voilá, ongi kasutuseks valmis. Svamm paisub ning muudab pisut oma kuiva ja kanget tekstuuri. See muutub nahalähedasemaks ja jumestuskreem kandub nahale väga loomulikult. Pärast kasutust tuleb svamm muidugi kohe puhtaks pesta, et kahjulikud bakterid ei jõuaks seal sees toimetama hakata.

Kulmumaailmas on ka valikuid mustmiljon. Ükskõik, kas eelistad pliiatsit või kulmupuudrit, valikut on igaühele ja vastavalt sellele mida eelistada. Kes tahab pliiatsit teritada, kellele sobib üleskeeratav pliiats ja nii edasi. Aga minu üks vaieldamatu lemmiktoode Mesauda valikust on kindlasti nende Tech Touch Concealer valgustpeegeldav pliiats. Punetuste ja punnikeste peitmiseks sellist laadi peitekreemid ei sobi, ent silmade alla on need ideaalsed. See on piisavalt paksu koostisega, et anda sinna piirkonda katvust, ent piisavalt kerge, et mitte muutuda raskeks ja kortsukesi esile tuua.

Seega mõtle välja mida Sinu meigikott enne uut hooaega parasjagu vajab ja leia see meie e-poest! 

Peatse lugemiseni!
Liina

Lisa oma meigirutiini professionaalsed huuletooted

Jumestajana hindan kvaliteetset kosmeetikat väga kõrgelt. Make-up Designory on just üks neist brändidest, mis pole mind veel kordagi alt vedanud. Olgu tegu põhjatoodetega, huuletoodetega või millegi muuga, saan alati 100% nende peale loota.

Make Up Designory TradehouseJa täna tahaksingi natuke tähelepanu pöörata just huuletoodetele. MUD-i huulepulgad on minu meigikohvris täiesti asendamatud. Neil on absoluutselt võrratu pigment ja tavalise huulepulga kohta väga hea püsivus.  Muideks näiteks punasele, mis on kõige nõudlikum huulepulga toon üldse, ei pea isegi pliiatsit alla panema! See ei valgu huule piirjoontest välja, mistõttu seda inetut hajusaks muutunud huult ei pea sellega kartma.
Kui ma muidu väga suur huuleläigete sõber ei ole, siis MUD-i Lip Glaze huuleläiked on ka vaikselt minu südamesse pugenud. Eriti seda tänu pildil olevale oranžikale huuleläikele. Pildi tegemiseks pidingi selle leidmiseks kõik oma käekotid läbi otsima. See on pidevas kasutuses ja lihtsalt ei leidnudki kohe üles. Väga mõnusa tekstuuriga, paraja pigmendiga ning mis peamine – need ei kleepu!

Pigmenti ja toone näete aga lähemalt juba videost.

Leidke oma lemmik Make-up Gesignory huuletoode meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Kevadiselt roheline silmameik Mesauda Milanoga

Kevade tulek tekitab kohe tahtmise rohkem värvidega mängida. Olgu see riietuses, kodusisustuses või igapäevameigis. Minul ongi täna teie varuks üks kevadistes toonides igapäevaselt kerge meigivideo.

Mesauda Milano silmameik TradehouseVideo peategelasteks on Mesauda Milano silmameigitooted. Alustades kulmudest ja lõpetades ripsmetega. Kulmudel kasutasin Xpress Brow kulmupliiatsit, mida oli äärmiselt lihtne peale kanda. Et minu toon oli pisut tume, kandsin pliiatsit kulmudele pigem kergema käega. Ja jäin tulemusega väga rahule – see sai väga loomulik ja pliiatsi tooni tõttu ei jäänud minu nahal oranžikas.

Silmalaugudel kasutasin kahte Vibrant Eye Shadow Duot toonides Wonder Woman ja Bling. Pigment on kõigil toonidel väga hea ja mina jäin nendega igatahes väga rahule. Vahet ei ole kas kanda peale pintsli või sõrmega, tulemus jääb ilus ja eelkõige nähtav mõlemal juhul. Meigile lisasin särtsu Dip Liner Waterproof veekindla silmalaineriga. Seda on lihtne kasutada, pigment on tumemust ja laigulisuse pärast muret ei pea tundma.

Viimase lihvi said silmad Volumissime Waterpoof veekindla ripsmetušiga. Hoolimata väga suurest harjast oli seda väga mugav ripsmetele kanda. Ripsmed jäid volüümikad ja intensiivselt mustad.

Videost näete juba täpsemalt mida ja kuidas ma peale kandsin ning milline on lõpptulemus.

Täienda oma kevadist meigiarsenali Mesauda toodetega meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Näo modelleerimine MUD toodetega

Tere ilusat esmaspäeva kõigile! Täpselt nädal tagasi, eelmisel esmaspäeval, väisasin taaskord Tradehouse koolituskeskust. Seekordseks koolituseks oli näo modelleerimine Make-Up Designory toodetega. Olen nendega varasemalt kokku puutunud ja teadsin juba ette, et kasutame tõeliselt kvaliteetseid tooteid.

Koolitus oli taaskord väga mõnusalt üles ehitatud. Koolitaja Liina Pihel tutvustas kõigepealt MUD-i brändi ja selle ajalugu ning põhimõtteid. Siis rääkis juba sammukaupa mida õppima hakkame. Igaühel oli võimalik minna ühe või teise sammu jaoks modelliks, et teised saaksid kohe inimese peal näha tooteid toimimas ning seejärel omal nahal järele proovida.

Soovitajel oli võimalik koolitajaga koos endale sobivaimad tooted välja valida, et need pärast endale soetada. Mina panin igatahes üsna mitmele tootele juba silma peale. Üht-teist mul nende valikust on ja oma meigikohvrit ilma nendeta enam ette ei kujuta. Seega juba ainuüksi MUD-i toodete pärast tasub sinna koolitusele minna. Esiteks õpib seal oma nägu modelleerima ning teiseks saab tutvuda tootevalikuga ja professionaali abiga endale sobivaimad tooted välja valida.

Koolitused toimuvad erinevates Eesti suuremates linnades. Leia koolituskalendrist endale sobivaima koha ja ajaga koolitus.

Peatse lugemiseni!

Liina

Mesauda Milano paneb põsed õhetama

Igal hooajal muutub minu värvieelistus põsepunade osas. Sügisel ja talvel eelistan tuhmimaid, isegi õrnalt lillaka alatooniga punasid. Kevade lähenedes muutuvad värvid kergemaks ja erksamaks ja nii eelistangi soojemal ajal näiteks oranžikaid-roosakaid põsepunasid. Igal hooajal uut põsepuna osta pole justkui mõtet ja lõpuks on neid potsikuid juba liiga palju. Õnneks on olemas põsepunapaletid ja Mesauda Milano on just ühe sellise välja lasknud.

Mesauda_Milano_põsepunapalettMesauda põsepunapaletis on kokku kaheksa tooni. Kuus neist on erinevate toonidega põsepunad ning kaks on säraga päikesepuudrid, imehead nahale päikselise jume andmiseks. Paletis on esindatud nii punakad, roosakad, oranžikad kui neutraalsemad toonid. Seega igaühele midagi. Või siis minusugustele meigigurmaanidele kõike, mida parasjagu tahta võiks.

Pigment on nendel põsepunadel väga tugev ja püsivus samuti hea. Isegi tasuks pigmendi kohta öelda, et tegutseda tasub õrna käega, kuna liiga palju põsepuna pintslile võttes võib tulemus olla klounilik. Mina soovitan seda paletti igaühele, kes tahaks valikut põsepunadega ning ei taha selleks osta viite-kuute erinevat väikest põsepuna. Samuti sobib see ideaalselt jumestaja meigikohvrisse, kuna on mõnusalt kompaktne.

Et postitust pisut vürtsitada, on mul seekord teile ka video, kus sedasama paletti veidi lähemalt tutvustan. Vaadake kindlasti.

Vaata Mesauda põsepunapaletti meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina