Kreem, geel või vaht – mida valida?

Habemeajamistoote valimine meenutab veidi lemmikspordimeeskonna valikut – vahel on sul selles osas sõnaõigus, teinekord tuleb töötada sellega, mis parasjagu olemas on (sest et kui sa elad Rakveres, siis ilmselgelt sa PEAD olema Tarva fänn, eks?). Mis puutub meestele mõeldud hooldusvahenditesse, siis tihtilugu sõltub kõik sellest, mida armastav kaasa mehele toidupoe riiulitelt kaasa on kahmanud. Võib üsna kindel olla, et üle ühe on seal valikus kõige kollasema sildiga toode. Kuid kui tahta otsustada mingite muude näitajate põhjal kui pelgalt toote hind, siis mis oleksid need löövad argumendid?

woodys810.jpg

VAHT, GEEL ja KREEM  – kolm habemeajamiseks mõeldud toodet, millel on üks eesmärk: pehmendada kontakti raseerija ja naha vahel, vähendada nahaärritusi ning tagada kiire ja sujuv habemeajamine. Vaht tundub esmapilgul kõige loogilisem valik: tuleb pakendist välja lõplikul kujul, seda on maru lihtne kasutada ning on neist kolmest tihti ka soodsaim valik. Kas see tähendab, et meil on võitja olemas?

Vahtude nõrgaks küljeks on niisutavad omadused ning nahka kuivatavad nad neist kolmest kindlasti kõige enam. Seega, kui sul on juba tundlik või kuiv nahk, siis ei ole habemeajamisvaht kõige parem ja targem valik.

Geelid pakuvad nahale tavaliselt rohkem niisutatust ning tundliku nahaga mehed kipuvad just geele eelistama. Geelide plussiks on veel ka läbipaistvus, mis teeb selle toode heaks valikuks neile, kel tuleb habet ajades manööverdada piirkondade vahel, kuhu habet soovitakse alles jääda (a la Uno Loobi bakid ja Alari Kivisaare habe).

Habemeajamiskreemid on tavapäraselt kõige rikkalikumad, kõige niisutavamad ning kõige nahasõbralikumad. Kui rääkida protsessist, mis viib ka kõige külmema närviga meesterahva mugavustsoonist välja, siis ei saa nahasõbralikkust ju kunagi liiga palju olla?! Glütseriini baasil toodetud kreemid välistavad naha kuivatamise täielikult ning niisutavad omadused teevad habemeajamiskreemist eriti hea toote neile, kes on kimpus tugevate ja tõrksate habemekarvadega.

Niisutamise ning naha kaitsmise seisukohast võiks vabalt kõigile soovitada Woody’s Shave Lather habemeajamiskreemi, mis on omadustelt nii hea, et sul võib esimest korda elus tekkida soov ajada habet tihemini kui selleks reaalselt vajadus on. Siiski on näonahk kõigil erinev ning sedavõrd tähtsa toote valik tuleb igaühel sõltuvalt ikkagi enda naha vajadustest teha. Seega järgmine kord võta riiuli juures rahulikult aeg maha ning vali toode, mis teeb selle tüütu kohustuse natukenegi rohkem talutavaks kogemuseks.

Woody’s tooted tõelistele meestel on saadaval Tradehouse Ilukaubamajas, Stockmannis ja hästi varustatud salongides.

Comments are closed.