Tradehouse Ilublogi

Meestele

Meeste eri: Woody’s reisikomplekt

Tradehouse Ilukaubamaja valikus on tohutult tooteid naistele. Loomulikult suur osa neist on ka unisex ja keegi ei keela meestel neid kasutada. Teinekord aga on meestele sobivamad just spetsiaalsed meeste tooted. Juba ainuüksi nende lõhn on maskuliinsem kui see magusa lõhnaga dušigeel, mida mees aeg-ajalt vannitoas kasutama peab. Olgem ausad, kes valib oma ilutooted selle järgi, et lõhn ka mehele sobiks? Mina siin küll kätt tõsta ei saa. Ja kuna jaanipäev on uksetaga, tutvustangi kiirelt mõnda meestele mõeldud toodet. Ideaalsed, et jaanipäevaks linnast välja sõites kaasa haarata.

Woody's meestekomplektMis bränd see on siis, millega oma meest nüüd enne pikka nädalavahetust üllatada? Tegu on sellise kihvti brändiga nagu Woody’s. Nende tootevalikusse kuulub nii keha-, juukse-, habeme- kui viimistlustooteid ja vahendeid raseerimiseks. Ehk kõik mida üks endast lugupidav mees vajada võiks. Minu elukaaslasel on kasutada üks nende reisikomplektidest, kuhu kuulub neli toodet: Shave Lather, Shave Relief Balm, Hair and Body Wash ning Mega Firm Gel. Naisterahvana võin öelda, et kõigil neil on väga mõnus lõhn – midagi pigem üsna universaalset ja sellist, mis võib igale mehele sobida. Kergelt on isegi tunda sidrunit, seega hea neutraalne ja värske lõhn.

Habet mul küll pole, kus habemeajamisvahendeid proovida, ent käel tundusid tooted mõnusad. Habemeajamisjärgne palsam imendus kergelt nahka ja ei tundunud liialt nõrk ega ka mitte ülemäära rasvane. Kujutan ette, et mehed jäävad sellega kindlasti rahule. Mina igatahes nurinat kuulnud ei ole, hehe. Šampoon ja dušigeel ühes jätsid samuti naha väga mõnusaks, midagi pärast kusagilt ei kiskunud ega kihelenud. Mõnus! Juuksegeeli ma küll endale pähe ei hakanud proovima, aga elukaaslase pealt näen, et tegu on jällegi ühe hea tootega. Seda võib kanda nii märgadesse kui kuivadesse juustesse ning siis soovile vastavalt soengusse sättida. Ja hoidvus pidi samuti “päris hea” olema. Noh, nagu üks sõnaaher Eesti mees ikka ütleb.

Seega kelle mehel on hooldusarsenalist tooted hakanud otsa saama, teate mida järgmisena talle soovitada. Kogu Woody’s valik on meie e-poes ilusti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Kreem, geel või vaht – mida valida?

Kreem, geel või vaht – mida valida?

Habemeajamistoote valimine meenutab veidi lemmikspordimeeskonna valikut – vahel on sul selles osas sõnaõigus, teinekord tuleb töötada sellega, mis parasjagu olemas on (sest et kui sa elad Rakveres, siis ilmselgelt sa PEAD olema Tarva fänn, eks?). Mis puutub meestele mõeldud hooldusvahenditesse, siis tihtilugu sõltub kõik sellest, mida armastav kaasa mehele toidupoe riiulitelt kaasa on kahmanud. Võib üsna kindel olla, et üle ühe on seal valikus kõige kollasema sildiga toode. Kuid kui tahta otsustada mingite muude näitajate põhjal kui pelgalt toote hind, siis mis oleksid need löövad argumendid?

woodys810.jpg

VAHT, GEEL ja KREEM  – kolm habemeajamiseks mõeldud toodet, millel on üks eesmärk: pehmendada kontakti raseerija ja naha vahel, vähendada nahaärritusi ning tagada kiire ja sujuv habemeajamine. Vaht tundub esmapilgul kõige loogilisem valik: tuleb pakendist välja lõplikul kujul, seda on maru lihtne kasutada ning on neist kolmest tihti ka soodsaim valik. Kas see tähendab, et meil on võitja olemas?

Vahtude nõrgaks küljeks on niisutavad omadused ning nahka kuivatavad nad neist kolmest kindlasti kõige enam. Seega, kui sul on juba tundlik või kuiv nahk, siis ei ole habemeajamisvaht kõige parem ja targem valik.

Geelid pakuvad nahale tavaliselt rohkem niisutatust ning tundliku nahaga mehed kipuvad just geele eelistama. Geelide plussiks on veel ka läbipaistvus, mis teeb selle toode heaks valikuks neile, kel tuleb habet ajades manööverdada piirkondade vahel, kuhu habet soovitakse alles jääda (a la Uno Loobi bakid ja Alari Kivisaare habe).

Habemeajamiskreemid on tavapäraselt kõige rikkalikumad, kõige niisutavamad ning kõige nahasõbralikumad. Kui rääkida protsessist, mis viib ka kõige külmema närviga meesterahva mugavustsoonist välja, siis ei saa nahasõbralikkust ju kunagi liiga palju olla?! Glütseriini baasil toodetud kreemid välistavad naha kuivatamise täielikult ning niisutavad omadused teevad habemeajamiskreemist eriti hea toote neile, kes on kimpus tugevate ja tõrksate habemekarvadega.

Niisutamise ning naha kaitsmise seisukohast võiks vabalt kõigile soovitada Woody’s Shave Lather habemeajamiskreemi, mis on omadustelt nii hea, et sul võib esimest korda elus tekkida soov ajada habet tihemini kui selleks reaalselt vajadus on. Siiski on näonahk kõigil erinev ning sedavõrd tähtsa toote valik tuleb igaühel sõltuvalt ikkagi enda naha vajadustest teha. Seega järgmine kord võta riiuli juures rahulikult aeg maha ning vali toode, mis teeb selle tüütu kohustuse natukenegi rohkem talutavaks kogemuseks.

Woody’s tooted tõelistele meestel on saadaval Tradehouse Ilukaubamajas, Stockmannis ja hästi varustatud salongides.

Habe on auasi!

Habemed on viimastel aastatel kõvasti pildis olnud. Praktiliselt iga mees, kellel habe vähegi kasvab, kannab seda kodus, tööl ja puhkehetkel. Erandiks on need õnnetud, kes peavad habet igapäevaselt oma töö iseärasuse tõttu maha ajama ja need, kellel näopiirkonnas midagi märkimisväärset ei kasvagi. Naistel on ju õigus ja võimalus end jumestusega ehtida, meestel olgu õigus kanda habet!

Woody'se uued habemetootedAjalooliselt on habe olnud mehe elujõulisuse sümbol, väljendades ühtlasi tarkust, jõudu ning sotsiaalset staatust. Kui sajandeid tagasi võis igas suunas turritav habemepuhmas tähendada ihaldavate naiste kilomeetripikkuseid järjekordi, siis tänapäeval eeldab iga endast lugupidav naine, et mees oma aksessuaari eest ka vääriliselt hoolt kannaks. Sest kuigi habeme olemasolu on seostatud ka mingil määral laiskuse ja mugavusega, siis lohakas ei tohi ta mitte mingil tingimusel olla!

Woody’s on välja tulnud kolme uue imelise tootega, mis on mõeldud spetsiaalselt habeme eest hoolitsemiseks.

Woody’s 2in1 Beard Conditioner  – habemepalsam, mis võitis äsja ka Anne&Stiili ilulemmikute tiitli. Silub ja hooldab tõrksat habet ja nahka.

Woody’s Beard Oil – habemeõli, mis sisaldab makadaamia-, moringa- ja kukuipähkliõlide segu. Woody’se eriline koostis aitab rahustada, niisutada ja värskendada nahka ja näokarvu.

Woody’s Beard Balm – viimistleb ja hoiab su habet kontrolli all. Woody’se segu kookosõlist, pantenoolist ja naturaalsest mesilasvahast annab mõnusa läike ja hoiab kahusust kontrolli all.

Vaata Woody’se tootesarja e-poes!