Tradehouse Ilukaubamaja valikus on tohutult tooteid naistele. Loomulikult suur osa neist on ka unisex ja keegi ei keela meestel neid kasutada. Teinekord aga on meestele sobivamad just spetsiaalsed meeste tooted. Juba ainuüksi nende lõhn on maskuliinsem kui see magusa lõhnaga dušigeel, mida mees aeg-ajalt vannitoas kasutama peab. Olgem ausad, kes valib oma ilutooted selle järgi, et lõhn ka mehele sobiks? Mina siin küll kätt tõsta ei saa. Ja kuna jaanipäev on uksetaga, tutvustangi kiirelt mõnda meestele mõeldud toodet. Ideaalsed, et jaanipäevaks linnast välja sõites kaasa haarata.

Woody's meestekomplektMis bränd see on siis, millega oma meest nüüd enne pikka nädalavahetust üllatada? Tegu on sellise kihvti brändiga nagu Woody’s. Nende tootevalikusse kuulub nii keha-, juukse-, habeme- kui viimistlustooteid ja vahendeid raseerimiseks. Ehk kõik mida üks endast lugupidav mees vajada võiks. Minu elukaaslasel on kasutada üks nende reisikomplektidest, kuhu kuulub neli toodet: Shave Lather, Shave Relief Balm, Hair and Body Wash ning Mega Firm Gel. Naisterahvana võin öelda, et kõigil neil on väga mõnus lõhn – midagi pigem üsna universaalset ja sellist, mis võib igale mehele sobida. Kergelt on isegi tunda sidrunit, seega hea neutraalne ja värske lõhn.

Habet mul küll pole, kus habemeajamisvahendeid proovida, ent käel tundusid tooted mõnusad. Habemeajamisjärgne palsam imendus kergelt nahka ja ei tundunud liialt nõrk ega ka mitte ülemäära rasvane. Kujutan ette, et mehed jäävad sellega kindlasti rahule. Mina igatahes nurinat kuulnud ei ole, hehe. Šampoon ja dušigeel ühes jätsid samuti naha väga mõnusaks, midagi pärast kusagilt ei kiskunud ega kihelenud. Mõnus! Juuksegeeli ma küll endale pähe ei hakanud proovima, aga elukaaslase pealt näen, et tegu on jällegi ühe hea tootega. Seda võib kanda nii märgadesse kui kuivadesse juustesse ning siis soovile vastavalt soengusse sättida. Ja hoidvus pidi samuti “päris hea” olema. Noh, nagu üks sõnaaher Eesti mees ikka ütleb.

Seega kelle mehel on hooldusarsenalist tooted hakanud otsa saama, teate mida järgmisena talle soovitada. Kogu Woody’s valik on meie e-poes ilusti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Comments are closed.