Teate seda tunnet, kui päev on seljataga olnud pikk ja väsitav. Õhtul koju jõudes tahaks visata jalad seinale ja end hea ja paremaga pisut poputada. Mis saaks olla parem kui üks mõnus näomask?

Mooya näomask Tradehouse Kui geeljad-kreemjad näomaskid tunduvad liigse möksimisena, siis sirutan käe alati kangasmaskide poole. Jah, aeg ajalt on lõbus neid klassikalisi näomaske teha, aga uskuge mind, kangasmaskid on veel lõbusamad. Ja soovitan minu kirjeldusi seekord ka läbi huumoriprisma lugeda, kuna mina end selliste maskidega peeglist nähes naeran alati südamest. Eriti, et need näevad tõesõna näos väga jubedad välja. Aga lõõgastudes ja end poputades ei peagi suurepärane välja nägema. Üks kihvtimaid näomaske, mis olen teinud, on Mooya Bio Organic 2 Steps Strong Antioxidant Green Tea kangasmask. Tegu on kahesammulise maskiga, kus esimene samm on muumialik kangasmask ning teine samm on seerum.

Mooya näomask TradehouseSee konkreetne mask sobib igale nahatüübile, ent eriti hea on see rasusele, segatüüpi ja küpsele nahale. Kuna minu nahk just nendes esimeses kahes kategoorias rõõmsalt on, sobib see mask mulle hästi. Mask on mõeldud nii näole kui kaelale, seega te võite vaid ette kujutada milline see näos välja näeb. Sellel on isegi kõrvaaugud, et mask näkku korralikult kinnitada ja tõesti lõõgastuda saaks. Nahal see mask ei kihele ja minule sobis see hästi. Kui mask oli umbes pool tundi mõjuda saanud, oli aeg see näost lahti harutada. No nagu tõeline muumia ikka. Pärast maski läks nahale samm number kaks ehk seerum. Seerumid tungivad kiiresti sügavatesse nahakihtidesse ja nii viivad nad kõik oma head omadused sinna, kus ned eriti vaja on. Sellise kahesüsteemse maski nautimise parim osa? Hommikul ärgates on nahk justkui uuesti sündinud – see on ilus, klaar, siidine ja toidetud. Ja see eelmise õhtu muumia, kes peeglist vastu vaatas, on ka juba ammu ununenud.

Mooya maskide valik on suur ja lai ja kõik leiavad endale midagi. E-poes on valik ilusti saadaval, seega kiika kindlasti sinna.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.