Jumestajana hindan kvaliteetset kosmeetikat väga kõrgelt. Make-up Designory on just üks neist brändidest, mis pole mind veel kordagi alt vedanud. Olgu tegu põhjatoodetega, huuletoodetega või millegi muuga, saan alati 100% nende peale loota.

Make Up Designory TradehouseJa täna tahaksingi natuke tähelepanu pöörata just huuletoodetele. MUD-i huulepulgad on minu meigikohvris täiesti asendamatud. Neil on absoluutselt võrratu pigment ja tavalise huulepulga kohta väga hea püsivus.  Muideks näiteks punasele, mis on kõige nõudlikum huulepulga toon üldse, ei pea isegi pliiatsit alla panema! See ei valgu huule piirjoontest välja, mistõttu seda inetut hajusaks muutunud huult ei pea sellega kartma.
Kui ma muidu väga suur huuleläigete sõber ei ole, siis MUD-i Lip Glaze huuleläiked on ka vaikselt minu südamesse pugenud. Eriti seda tänu pildil olevale oranžikale huuleläikele. Pildi tegemiseks pidingi selle leidmiseks kõik oma käekotid läbi otsima. See on pidevas kasutuses ja lihtsalt ei leidnudki kohe üles. Väga mõnusa tekstuuriga, paraja pigmendiga ning mis peamine – need ei kleepu!

Pigmenti ja toone näete aga lähemalt juba videost.

Leidke oma lemmik Make-up Gesignory huuletoode meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.