Kui on üks reegel, mida ma kunagi ei murra, siis selleks on korralik maniküür. Lakkimata küüntega ma kunagi kodust ei lahku ja esimeste kulumisilmingute juhul tuleb maniküür välja vahetada. Ei ole mina üks neist, kes suudaks kulunud lakiga ringi käia.

Tradehouse Mesauda Milano küünelakidKorralike ja kvaliteetsete küünelakkide valik on turul niivõrd lai, et vahel võtab silme eest kirjuks. Mesauda Milano valikus on lisaks kosmeetikale ja nahahooldustoodetele ka küünetooteid. Minul on kokku kolm Mesauda Milano Shine Flex Gel Effect küünelakki: kolm väga hea katvusega tavalakki. Punane on ajatu ja klassikaline ja tänu toonivariatsioonidele on mul igas olukorras ka valik. Kas tahan pisut kelmikamat tulemust ja valin heledama oranžikaspunase laki toonis 313 või võtan midagi klassikalisemat, nagu punakas ploom 310.

Mu vaieldamatu lemmik on aga see veider hallikas-lillakas toon 303, mis isegi mingis valguses kergelt mudane tundub. See on lihtsalt võrratu toon ja oma neutraalsusega sobib see küll vist igasse olukorda. Kui olen iga kord ilusti tugevdavat aluslakki kasutanud ja sellega küünepinda ühtlustanud, püsivad need lakid väga hästi küüntel. Mul pole küll kunagi erilisi probleeme küünelakkide koorumise või kulumisega olnud, aga 5-6 päeva venitab nendega julgelt välja. Enne ilmselt tüdinen toonist ära ja hing hakkab vaheldust otsima.

Muide, nagu nimigi reedab, jäävad need lakid küünel justkui klaasefektiga. Hea pealekandmise puhul piisab ühest kihist, kindluse mõttes jääb kaks kihti aga ilusam. Küünepind jääb sile ja läikiv ja kõik kõrvalseisjad jäävad garanteeritult küüsi imetlema! Ja muud ei saagi veatult maniküürilt oodata kui kaunis pilkupüüdev tulemus.

Leia oma lemmiktoon Mesauda lakkide valikust.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.