Kuigi see lause kõlab väga Topshopilikult, on mul ikka tõsi taga. Aga kuna kõik on uus septembrikuus, räägin põnevatest ja minu jaoks veidi uudsetest küünelakkidest. Vaheldust vajame me ellu kõik ja kui midagi suurt ette võtta ei taha, piisab veidi uuenduslikumast või lihtsalt enda jaoks uuest maniküürist. Särtsu ja põnevust igapäeva maniküürile lisab selline vahva bränd nagu Layla Cosmetics.
Layla Cosmetics küünelakidLayla Cosmetics valikus on mitu erineva viimistluse või tulemusega lakitüüpi ning igaühes terve plejaad toone, mille vahel valida. Näiteks on valikus holograafilised lakid, peegelefektiga lakid, temperatuuritundlikud lakid. Kõiki ei jaksa üles loetledagi. Ühed mu lemmikud ongi just Thermo Polish Effect sarja lakid. Need on piisavalt tagasihoidlikud, Layla Cosmetics Thermo Polish Effectet mõjuda tavalise lakina, ent küünetipud on teist tooni ilma vaeva nägemata. Veel on väga põnevad ka holograafilise efektiga lakid. Justkui oleks pärlmutter, kuid neid värvivarjundeid on sees nii palju, samas kui põhi on mingi konkreetne toon. Tulemus on mänglev, sillerdav ja kergelt ruumiline. Praegusesse septembrisse sobib see hästi, eriti kui olla nagu mina. Kui esimene sügiskuu kukub, tahaks unustada heledad pastelsed toonid ja pöörduda millegi tumeda poole. Ent päike paistab täna nii ilusti, et päris süsimusta poole ka ei tahaks käsi sirutada. Kellele meeldivad pärlmutterlakid, siis peegliefektiga lakid võivad olla teie jaoks. Sära seal sees on peenem, seega efekt on hoopis teine kui mõne tavalise metalse läikega lakga. Ja magnetefektiga lakid on ju samuti veel midagi eriti põnevat. Näha kuidas magnet veel kuivavast lakist mustri välja meelitab on minu meelest väga kihvt. Ja need mustrid ju sõltuvad ka sellest missugune magnet parasjagu olema satub. Mulle meeldiv, kuidas Layla Cosmetics lakkidel on magnet kohe korgi peal, seega ei pea muretsema, et mõni eraldiseisev magnet ära kaoks kuhugile.

Seega kes tahab oma uude septembrikuusse veel midagi uut tuua, suunduge meie e-poodi, kus on tõeliselt nauditav valik väga erineva tulemusega küünelakke.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.