Tere kõigile Tradehouse ilublogi lugejatele! Et me ei alustaks päris võhivõõrastena, siis tutvustan end. Mina olen Liina, ametilt jumestaja ja selles vallas tegelenud praeguseks üle viie aasta. Kuna ilumaailm mind pikalt juba paelunud on, saategi sellest kuust meie Tradehouse ilublogist lugeda ka üht-teist minu sulest.

SpaRitual küünelakid

Tahan kohe säravalt alustada ja minu esimesteks arvustatavateks saavad SpaRitual küünelakid. Fookuses on glitter, ehk imeline sära, millega oma küüntele mõne erilise sündmuse jaoks veel viimane lihv anda. Ma usun, et pea kõik teavad kuivõrd tülikas on glitterlakke eemaldada. Tänu sellele on minul nendega täielik love-hate (armastan-vihkan) suhe. Iga kord enne glitterlakkide pealekandmist võitlen endaga: kas ikka tasub see teekond ette võtta? Tulemus on absoluutselt imeilus, ent mahavõtmine võtab aega vähemalt kolm korda rohkem kui lakkimine ja kuivamise ootamine. Ja no kellel meist seda aega siis veel oleks?

Lakitud küüned SpaRitual lakkidegaSpaRitual tõttabki siinkohal appi oma uue Unveil Peel Off aluslakiga, mis on mõeldud spetsiaalselt glitterlakkidele. Olen seda nii ühel kui teisel viisil katsetanud ja võin julgelt öelda, et glitterlakke näeb minu küüntel nüüd palju tihemini! Kõige lihtsam viis on kanda ühtlane kiht aluslakki küünele, lasta sel kuivada ning siis kanda peale paar kihti oma lemmik Sparituali glitterlakki. Püsivus on aluslakil kuskil 1-2 päeva, mõneks säravaks ürituseks täpselt sobilik. Pärast saab maniküüri justkui kleepsuna maha tõmmata. Lisaks sellele, et laki eemaldamine on lapsikult lõbus, säästab ka aega ja närve. Kes siis poleks unistanud, et glitterlakk kergelt maha tuleks?

Proovisin ka mõne “lahjema” glitterlakiga nii, et kandsin põhjaks SpaRitual aluslakki, peale kiht tavalist värvilist lakki ning lõpetasin maniküüri glitteriga. Sellisel juhul ei eemaldu aluslakk hiljem küüntelt nii lihtsalt. Seega soovitan värvilise laki ja aluslaki kohad vahetada – nii tuleb aluslakk värviliselt siiski kleepsuna maha. Lähengi kohe esmaspäeva puhul uut maniküüri tegema. Üldpilt jääb igapäevaseks kandmiseks sobilik, ent üks efektküüs tuleb glitteriga kindlasti!

Vaata SpaRitual Unveil Peel Off aluslakki e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.