Küünetemplid ilmusid välja juba hea jupp aega tagasi. Mäletan, et neist esmakordselt kuuldes ei tekkinud mul mingit erilist emotsiooni. Kui aga ise millelegi taolisele küüned (hehe) taha saab, siis tekib huvi ka. Vähemalt minul on küll nii.

MoYou London küünetemplidTradehouse’i valikus on olemas selline vahva bränd nagu MoYou London, kes mind küünetemplite usku pööras. Olen varasemalt katsetanud küünekleepse, aga siiani pole küünetemplid minu teele jõudnud. Noh, nüüd on see olukord juba muutunud ja mina olen fänn. Ütlen kohe ära ka, et esimese korraga ei tulnud mul küll praktiliselt midagi välja, aga paari proovimisega saab asja igatahes käppa! E-poes on üleval tervelt 17 erinevat stardikomplekti. Ühte komplekti kuulub piltplaat, küünelakk, kaabits tempel ja kasutusjuhend. Kasutusjuhendist on palju kasu, sest kuigi idee on lihtne (lakk plaadile, üleliigne kaabitsaga maha, muster templile ja templilt küünele), siis on seal nippe, nõkse ja soovitusi, tänu millele igaüks paari proovimisega asja käppa saab. Minul on Fashionista komplekt ning neli lisalakki. Mulle väga meeldivad selle komplekti mustrid ja tahan kindlasti mõnda teist piltplaati lisaks proovida.

 
MoYou London küünetemplidKõik lakid on VÄGA hea pigmendiga, no tõesti! Mulle meeldib kasutada MoYou Londoni lakke ka baaslakkidena, sest ma tean, et piisab vaid ühest kihist ja lakk kuivab väga kiiresti. See omakorda tähendab, et kui templitamine võib küll veidi aega võtta, siis nii kui viimane tempel küünele saab, on kogu maniküür kuiv. Võrratu! Praegu on mu küüned lühikesed, kuna kandsin mõnda aega akrüülikihti küüntel. Nüüd siis lihtsalt kasvatan kõike seda välja. Muuseas templid toimivad kunstküüntel ka väga ilusti. Pika küünega on rohkem pinda, millel mängida, ent ka lühikestel küüntel näevad need mustrid väga kihvtid välja. Õnneks kasvavad mu küüned nii kiiresti, et mõne nädala pärast on mul juba mänguruumi rohkem. Siin pildil on mul kasutuses kolm lakki: põhjaks ning musta küüne mustriks Skin Silk, must lakk Black Knight ning pöidla mustriks kollane Banana Ice.

Suvi veel ei lõpe ja värvilisi-särtsakaid mustreid on põhjust küüntel kanda küll ja veel. Minul paneb lakkide ja piltplaatide valik igatahes silma särama ja usun, et igaüks teist leiab endale lemmikud tooted kogu valikust. Mina soovitan kindlasti seda proovida, sest vähe sellest, et templitamine on lõbus, on tulemus lihtsalt nii kihvt! Kogu MoYou Londoni tootevalik on meie e-poes kenasti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.