Ehk mäletate, et mõni aeg tagasi olid meil teemaks SpaRitual küünelakid. Kevad on kätte jõudnud ja lustakalt sädelevatelt lakkidelt pööran täna pilgu just kevadistele toonidele.

Enam vist ei ole uudis, et kaunis maniküür on minu jaoks täielik must have. Aeg-ajalt kipub küünelakikogu mul natuke liiga suureks paisuma, aga alati ei suuda ma sealt midagi puhkusele ka saata. Siis sorteerin välja kevad-suvised ja sügis-talvised toonid ja vastavalt hooajale hoian üht või teist valikut silme alt ära.

Tradehouse SpaRitual küünelakidKuna kevadised toonid hallavad järjest igal pool linnapildis silma jääma, tahaks ma vist iga päev uue värske küünelakitooniga ringi käia. Näiteks täna ma ei tea, kas valida malbe beež kuldse sädelusega (toon Harvest) või hoopis särtsakalt neoon oranž (toon Infuse). Või hoopiski väikese sädelusekiiksuga klassikaline punane (toon Blend)? Äkki tuleks piirduda kreemjate toonidega ja valida pehme korall (toon Cultivate) või fuksiaroosa (toon Nurture)?

Mida ma ka täna ei valiks, tean juba ette, et paari päeva pärast tahaksin juba mõnda järgmist kaunist tooni oma küüntel kanda!

Leia oma lemmik kevadine küünelakk Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Comments are closed.