Kui eelmisel nädalal olid fookuses kaunilt maniküüritud küüned, siis sel korral on pilk jätkuvalt kätel. Kaunid käed ei tähenda tingimata veatut maniküüri. Kätenahk peab samuti hooldatud olema.

Tradehouse Herôme kätehooldusHerôme sirutab oma abikäe ja nende valikust leiab väga palju väga häid kätehooldustooteid. Minule meeldib alati valida tooteid, mis omavahel hästi kokku sobivad. Kodune spaahoolitsus on tohutult lihtne ja tulemus seda väikest nautlemist väärt. Tänases videos näitangi teile üht oma lemmikut kätehooldusrutiini, millega minu käed väga rahul on.

Usun, et paljud on keha- ja näohoolduses väga järjepidevad, ent sealjuures võivad käed ära ununeda. Mina kuulun sinna patuste hulka, aga nagu ma juba mainisin, sirutas Herôme oma abikäe. Õlidega soolakoorija ühtaegu niisutab ja koorib käsi. Koorimisele järgneb kindlasti sügavniisutus vananemisvastase SPF15 kätekreemiga. Käed on juba nagu uuesti sündinud – niivõrd siidised ja pehmed. Ja et need imeilusalt maniküüritud küüned veelgi rohkem särada saaks, lõpetan kätehoolduse alati küünenaha õliga. See hooldab küüsi ja küünenahkasid ning võin julgelt oma kätega “eputada”.

Hoolitsege oma käte eest ja leidke oma lemmiktooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.