Tradehouse Ilublogi

Küüned

Sukeldu maagia maailma!

Täna toome lugejateni värvid, mis on erilised mitmes mõttes! Väikese fantaasia- ja tehnika valdamisega saab enda nahale, juustele ja küüntele moodustada imepäraseid maalinguid, mis helendavad kas UV-valguse käes ja/või pimedas.

 

“PaintGlow värvidega saab tuua pühade ja pidustuste hooajal oma tavalise jumestuse juurde toredaid vimkasid – näiteks UV-valguses helendav lainer või huuletoon. Vahva idee on kasutada UV-küünelakke küünemaalingutes, et õiges valguses muutuks kogu küünedisain. Need on värvid, millega saab lasta fantaasial lennata ja olla loominguline! Lisaks on PaintGlow värvid väga heade pigmentidega kergelt kasutatavad efektvärvid!”

Nele Pandis

Grimmikunstnik

 

“PaintGlow värve on võimalik nahale ja juustele kanda nii pritsimis-, puhumis-, maalimis- kui ka templitehnikaga. PaintGlow värvidega jääb tulemus äärmiselt omapärane ja efektne ning lisaks on võimalik värve kombineerida nii veepõhiste kui ka supra värvidega. Näiteks on selliseid pimedas helendavaid värve, mis on päevavalguses läbipaistvad, kuid samas helendavad UV-valguse käes. Muidugi on ka värve, mis on tavalise valguse käes nähtavad. Lisaks on eraldi UV-valguse käes helendavad tooted, mis ei helenda pimedas, vaid vajavad spetsiaalset valgust, mis muudavad maalingu eriti mänglevaks. Mängimisruum on üüratu ning koolitustel on tekkinud paljudel inimestel wowefekt, kus õhku kerkib küsimus, et kas tõesti annab sellist asja teha?!

Tradehouse Ilukaubamajast leiab rikkaliku värvipaletiga UV-valguses helendavaid PaintGlow tooteid: keha- ja näovärvid, keha- ja näogeelid, glitter kehageelid, juuksekriidid, juuksegeelid, küünelakid, huulepulgad, kangavärvid ja värvipulgad.”

PaintGlow tooted leiad SIIT

Liina Pihel

PaintGlow koolitaja

Tradehouse Koolituskeskus

Unusta igavad küünelakid!

Kuigi see lause kõlab väga Topshopilikult, on mul ikka tõsi taga. Aga kuna kõik on uus septembrikuus, räägin põnevatest ja minu jaoks veidi uudsetest küünelakkidest. Vaheldust vajame me ellu kõik ja kui midagi suurt ette võtta ei taha, piisab veidi uuenduslikumast või lihtsalt enda jaoks uuest maniküürist. Särtsu ja põnevust igapäeva maniküürile lisab selline vahva bränd nagu Layla Cosmetics.
Layla Cosmetics küünelakidLayla Cosmetics valikus on mitu erineva viimistluse või tulemusega lakitüüpi ning igaühes terve plejaad toone, mille vahel valida. Näiteks on valikus holograafilised lakid, peegelefektiga lakid, temperatuuritundlikud lakid. Kõiki ei jaksa üles loetledagi. Ühed mu lemmikud ongi just Thermo Polish Effect sarja lakid. Need on piisavalt tagasihoidlikud, Layla Cosmetics Thermo Polish Effectet mõjuda tavalise lakina, ent küünetipud on teist tooni ilma vaeva nägemata. Veel on väga põnevad ka holograafilise efektiga lakid. Justkui oleks pärlmutter, kuid neid värvivarjundeid on sees nii palju, samas kui põhi on mingi konkreetne toon. Tulemus on mänglev, sillerdav ja kergelt ruumiline. Praegusesse septembrisse sobib see hästi, eriti kui olla nagu mina. Kui esimene sügiskuu kukub, tahaks unustada heledad pastelsed toonid ja pöörduda millegi tumeda poole. Ent päike paistab täna nii ilusti, et päris süsimusta poole ka ei tahaks käsi sirutada. Kellele meeldivad pärlmutterlakid, siis peegliefektiga lakid võivad olla teie jaoks. Sära seal sees on peenem, seega efekt on hoopis teine kui mõne tavalise metalse läikega lakga. Ja magnetefektiga lakid on ju samuti veel midagi eriti põnevat. Näha kuidas magnet veel kuivavast lakist mustri välja meelitab on minu meelest väga kihvt. Ja need mustrid ju sõltuvad ka sellest missugune magnet parasjagu olema satub. Mulle meeldiv, kuidas Layla Cosmetics lakkidel on magnet kohe korgi peal, seega ei pea muretsema, et mõni eraldiseisev magnet ära kaoks kuhugile.

Seega kes tahab oma uude septembrikuusse veel midagi uut tuua, suunduge meie e-poodi, kus on tõeliselt nauditav valik väga erineva tulemusega küünelakke.

Peatse lugemiseni!
Liina

MoYou küünetemplitega särtsakas maniküür

Küünetemplid ilmusid välja juba hea jupp aega tagasi. Mäletan, et neist esmakordselt kuuldes ei tekkinud mul mingit erilist emotsiooni. Kui aga ise millelegi taolisele küüned (hehe) taha saab, siis tekib huvi ka. Vähemalt minul on küll nii.

MoYou London küünetemplidTradehouse’i valikus on olemas selline vahva bränd nagu MoYou London, kes mind küünetemplite usku pööras. Olen varasemalt katsetanud küünekleepse, aga siiani pole küünetemplid minu teele jõudnud. Noh, nüüd on see olukord juba muutunud ja mina olen fänn. Ütlen kohe ära ka, et esimese korraga ei tulnud mul küll praktiliselt midagi välja, aga paari proovimisega saab asja igatahes käppa! E-poes on üleval tervelt 17 erinevat stardikomplekti. Ühte komplekti kuulub piltplaat, küünelakk, kaabits tempel ja kasutusjuhend. Kasutusjuhendist on palju kasu, sest kuigi idee on lihtne (lakk plaadile, üleliigne kaabitsaga maha, muster templile ja templilt küünele), siis on seal nippe, nõkse ja soovitusi, tänu millele igaüks paari proovimisega asja käppa saab. Minul on Fashionista komplekt ning neli lisalakki. Mulle väga meeldivad selle komplekti mustrid ja tahan kindlasti mõnda teist piltplaati lisaks proovida.

 
MoYou London küünetemplidKõik lakid on VÄGA hea pigmendiga, no tõesti! Mulle meeldib kasutada MoYou Londoni lakke ka baaslakkidena, sest ma tean, et piisab vaid ühest kihist ja lakk kuivab väga kiiresti. See omakorda tähendab, et kui templitamine võib küll veidi aega võtta, siis nii kui viimane tempel küünele saab, on kogu maniküür kuiv. Võrratu! Praegu on mu küüned lühikesed, kuna kandsin mõnda aega akrüülikihti küüntel. Nüüd siis lihtsalt kasvatan kõike seda välja. Muuseas templid toimivad kunstküüntel ka väga ilusti. Pika küünega on rohkem pinda, millel mängida, ent ka lühikestel küüntel näevad need mustrid väga kihvtid välja. Õnneks kasvavad mu küüned nii kiiresti, et mõne nädala pärast on mul juba mänguruumi rohkem. Siin pildil on mul kasutuses kolm lakki: põhjaks ning musta küüne mustriks Skin Silk, must lakk Black Knight ning pöidla mustriks kollane Banana Ice.

Suvi veel ei lõpe ja värvilisi-särtsakaid mustreid on põhjust küüntel kanda küll ja veel. Minul paneb lakkide ja piltplaatide valik igatahes silma särama ja usun, et igaüks teist leiab endale lemmikud tooted kogu valikust. Mina soovitan kindlasti seda proovida, sest vähe sellest, et templitamine on lõbus, on tulemus lihtsalt nii kihvt! Kogu MoYou Londoni tootevalik on meie e-poes kenasti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Suvi käes, aeg värvid välja otsida!

Minu jaoks võrdub suvine aeg alati värvidega. Kui oma garderoobis olen valinud pigem neutraalse või lausa monokroomse suuna, siis jumestuses ja ka küüntel tahan suvisel ajal kindlasti värve näha. Mesauda Milano küünelakkidest olen mitmel korral rääkinud ja minu vaimustus ei rauge veel nii pea.

mesauda milano küünelakidSuvisel ajal on mu lemmikuteks kõikvõimalikud pastellid, naturaalsed toonid ning siis need erksad suvevärvid, mis päevitunud nahaga eriti kaunid välja näevad. Pildilolevatest on mu kindlad lemmikud neli keskmist lakki. Erksad roosad ei ole päris minu teetass ja nii sobivad need alati näiteks varvastele. Kuid erinevad lillad, korallid, oranžid, sinised, mündikarva ja muud kaunidused. Jah palun! Mida rohkem imeilusaid vikerkaarevärve mu küünelaki kogus on, seda rohkem mina oma maniküüri muudan. Kõigist tuleb ju maksimumi võtta ja kui lakid kuivavad kiiresti ja on läbipaistmatud kahe kihiga, siis on värvide vahetamine tõeliselt lihtne. Mõtlengi just, et peaks malbe roosa vahetama millegi särtsakama, näiteks mündirohelise või erklilla vastu.

Leia oma lemmikud suvised küünelakitoonid Mesauda Milano valikust.

Peatse lugemiseni!
Liina

Ajatu prantsuse maniküür

Kui on midagi, mis sobib küüntel kanda hoolimata üritusest või aastaajast, on selleks kindlasti prantsuse maniküür. Loomulikult saab ka sellega mängida ja valged küüneotsad vahetada mõne särtsakama värvi vastu. Kõige klassikalisem on siiski valgete küüneotstega prantsuse maniküür.

Mesauda Milano French manicure setMesauda Milano küünelakkide valikus on mitmeid komplekte. Valikus on nii punaseid, roosasid kui ka värvilisemaid komplekte. Üks mu lemmikuid aga ongi justnimelt prantsuse maniküüri komplekt. Komplekti kuulub valge lakk, millega küünetipud lakkida. Valgele lisaks on komplektis kaks läbikumavat lakki kergelt virsikukarva ning roosakas, millega anda küüntele lõppviimistlus. Kumbki lakk ei muuda valget liialt häguseks, ega muuda valge tooni. Pigem seovad need toonid ilusti kogu maniküüri kokku ja tulemus jääb väga kaunis. Tulemus jääb ühtviisi ilus nii kunstküüntel kui loomulikel.

Leia enda lemmikkomplekt meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Kunstiteos Sinu küüntel!

MoYou London nüüd lõpuks Eestis! Lisaks ilusatele ilmadele on saabunud ka uuenduslik sari küüntele. Traditsioonilisi küünelakke täiendavad erinevate mustritega küünetemplid, mis muudavad küünte lakkimise tõeliseks meistriteoseks.

Rikkaliku küünedisaini maailmaga käisid tutvumas ka saate „Hooaeg“ tegijad:

MoYou lakkide ja templitega saate tutvuda SIIN!

Kevadiselt kirkad küüned

Ehk mäletate, et mõni aeg tagasi olid meil teemaks SpaRitual küünelakid. Kevad on kätte jõudnud ja lustakalt sädelevatelt lakkidelt pööran täna pilgu just kevadistele toonidele.

Enam vist ei ole uudis, et kaunis maniküür on minu jaoks täielik must have. Aeg-ajalt kipub küünelakikogu mul natuke liiga suureks paisuma, aga alati ei suuda ma sealt midagi puhkusele ka saata. Siis sorteerin välja kevad-suvised ja sügis-talvised toonid ja vastavalt hooajale hoian üht või teist valikut silme alt ära.

Tradehouse SpaRitual küünelakidKuna kevadised toonid hallavad järjest igal pool linnapildis silma jääma, tahaks ma vist iga päev uue värske küünelakitooniga ringi käia. Näiteks täna ma ei tea, kas valida malbe beež kuldse sädelusega (toon Harvest) või hoopis särtsakalt neoon oranž (toon Infuse). Või hoopiski väikese sädelusekiiksuga klassikaline punane (toon Blend)? Äkki tuleks piirduda kreemjate toonidega ja valida pehme korall (toon Cultivate) või fuksiaroosa (toon Nurture)?

Mida ma ka täna ei valiks, tean juba ette, et paari päeva pärast tahaksin juba mõnda järgmist kaunist tooni oma küüntel kanda!

Leia oma lemmik kevadine küünelakk Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Kaunid hoolitsetud käed koduste toodetega

Kui eelmisel nädalal olid fookuses kaunilt maniküüritud küüned, siis sel korral on pilk jätkuvalt kätel. Kaunid käed ei tähenda tingimata veatut maniküüri. Kätenahk peab samuti hooldatud olema.

Tradehouse Herôme kätehooldusHerôme sirutab oma abikäe ja nende valikust leiab väga palju väga häid kätehooldustooteid. Minule meeldib alati valida tooteid, mis omavahel hästi kokku sobivad. Kodune spaahoolitsus on tohutult lihtne ja tulemus seda väikest nautlemist väärt. Tänases videos näitangi teile üht oma lemmikut kätehooldusrutiini, millega minu käed väga rahul on.

Usun, et paljud on keha- ja näohoolduses väga järjepidevad, ent sealjuures võivad käed ära ununeda. Mina kuulun sinna patuste hulka, aga nagu ma juba mainisin, sirutas Herôme oma abikäe. Õlidega soolakoorija ühtaegu niisutab ja koorib käsi. Koorimisele järgneb kindlasti sügavniisutus vananemisvastase SPF15 kätekreemiga. Käed on juba nagu uuesti sündinud – niivõrd siidised ja pehmed. Ja et need imeilusalt maniküüritud küüned veelgi rohkem särada saaks, lõpetan kätehoolduse alati küünenaha õliga. See hooldab küüsi ja küünenahkasid ning võin julgelt oma kätega “eputada”.

Hoolitsege oma käte eest ja leidke oma lemmiktooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Veatu ja pilkupüüdev maniküür

Kui on üks reegel, mida ma kunagi ei murra, siis selleks on korralik maniküür. Lakkimata küüntega ma kunagi kodust ei lahku ja esimeste kulumisilmingute juhul tuleb maniküür välja vahetada. Ei ole mina üks neist, kes suudaks kulunud lakiga ringi käia.

Tradehouse Mesauda Milano küünelakidKorralike ja kvaliteetsete küünelakkide valik on turul niivõrd lai, et vahel võtab silme eest kirjuks. Mesauda Milano valikus on lisaks kosmeetikale ja nahahooldustoodetele ka küünetooteid. Minul on kokku kolm Mesauda Milano Shine Flex Gel Effect küünelakki: kolm väga hea katvusega tavalakki. Punane on ajatu ja klassikaline ja tänu toonivariatsioonidele on mul igas olukorras ka valik. Kas tahan pisut kelmikamat tulemust ja valin heledama oranžikaspunase laki toonis 313 või võtan midagi klassikalisemat, nagu punakas ploom 310.

Mu vaieldamatu lemmik on aga see veider hallikas-lillakas toon 303, mis isegi mingis valguses kergelt mudane tundub. See on lihtsalt võrratu toon ja oma neutraalsusega sobib see küll vist igasse olukorda. Kui olen iga kord ilusti tugevdavat aluslakki kasutanud ja sellega küünepinda ühtlustanud, püsivad need lakid väga hästi küüntel. Mul pole küll kunagi erilisi probleeme küünelakkide koorumise või kulumisega olnud, aga 5-6 päeva venitab nendega julgelt välja. Enne ilmselt tüdinen toonist ära ja hing hakkab vaheldust otsima.

Muide, nagu nimigi reedab, jäävad need lakid küünel justkui klaasefektiga. Hea pealekandmise puhul piisab ühest kihist, kindluse mõttes jääb kaks kihti aga ilusam. Küünepind jääb sile ja läikiv ja kõik kõrvalseisjad jäävad garanteeritult küüsi imetlema! Ja muud ei saagi veatult maniküürilt oodata kui kaunis pilkupüüdev tulemus.

Leia oma lemmiktoon Mesauda lakkide valikust.

Peatse lugemiseni!
Liina

Käed on Sinu visiitkaart – hoolitse nende eest!

Käed on Sinu visiitkaart – hoolitse nende eest!

Sügis-talvisel hooajal kerkib rohkelt küsimusi seoses käte ja küüntega – miks küüned lõhenevad, küünenahad narmendavad, nahk kuivab enam kui tavaliselt ning kuidas selle kõigega toime tulla?

Vereringe kätes on võrreldes muu kehaga nõrgem ning erilisel annab see tunda just külmemate ilmadega – käed kipuvad külmetama, nahk muutub kuivaks ja karedaks, küüned hapramaks. Sügisesel ja talvisel ajal jääb meil samuti sageli vajaka vitamiinidest ning mineraalidest, seega tuleks just sel perioodil käte eest hoolitsemisele rohkem tähelepanu pöörata.

Võrdlesime viit kätekreemi.

TH-k2tekreemid-1

Sära SpaRitual glitterlakkidega

Tere kõigile Tradehouse ilublogi lugejatele! Et me ei alustaks päris võhivõõrastena, siis tutvustan end. Mina olen Liina, ametilt jumestaja ja selles vallas tegelenud praeguseks üle viie aasta. Kuna ilumaailm mind pikalt juba paelunud on, saategi sellest kuust meie Tradehouse ilublogist lugeda ka üht-teist minu sulest.

SpaRitual küünelakid

Tahan kohe säravalt alustada ja minu esimesteks arvustatavateks saavad SpaRitual küünelakid. Fookuses on glitter, ehk imeline sära, millega oma küüntele mõne erilise sündmuse jaoks veel viimane lihv anda. Ma usun, et pea kõik teavad kuivõrd tülikas on glitterlakke eemaldada. Tänu sellele on minul nendega täielik love-hate (armastan-vihkan) suhe. Iga kord enne glitterlakkide pealekandmist võitlen endaga: kas ikka tasub see teekond ette võtta? Tulemus on absoluutselt imeilus, ent mahavõtmine võtab aega vähemalt kolm korda rohkem kui lakkimine ja kuivamise ootamine. Ja no kellel meist seda aega siis veel oleks?

Lakitud küüned SpaRitual lakkidegaSpaRitual tõttabki siinkohal appi oma uue Unveil Peel Off aluslakiga, mis on mõeldud spetsiaalselt glitterlakkidele. Olen seda nii ühel kui teisel viisil katsetanud ja võin julgelt öelda, et glitterlakke näeb minu küüntel nüüd palju tihemini! Kõige lihtsam viis on kanda ühtlane kiht aluslakki küünele, lasta sel kuivada ning siis kanda peale paar kihti oma lemmik Sparituali glitterlakki. Püsivus on aluslakil kuskil 1-2 päeva, mõneks säravaks ürituseks täpselt sobilik. Pärast saab maniküüri justkui kleepsuna maha tõmmata. Lisaks sellele, et laki eemaldamine on lapsikult lõbus, säästab ka aega ja närve. Kes siis poleks unistanud, et glitterlakk kergelt maha tuleks?

Proovisin ka mõne “lahjema” glitterlakiga nii, et kandsin põhjaks SpaRitual aluslakki, peale kiht tavalist värvilist lakki ning lõpetasin maniküüri glitteriga. Sellisel juhul ei eemaldu aluslakk hiljem küüntelt nii lihtsalt. Seega soovitan värvilise laki ja aluslaki kohad vahetada – nii tuleb aluslakk värviliselt siiski kleepsuna maha. Lähengi kohe esmaspäeva puhul uut maniküüri tegema. Üldpilt jääb igapäevaseks kandmiseks sobilik, ent üks efektküüs tuleb glitteriga kindlasti!

Vaata SpaRitual Unveil Peel Off aluslakki e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina