… siis pöördu julgelt Mesauda Milano poole. Tavaliselt olen neist rääkinud jumestuse ja küünelakkide võtmes, ent ei tohi unarusse jätta ka nende naha eest hoolitsevat poolt.

Mesauda Milano nahahooldusMesauda Milano abil saab näole kauni jumestuse, kuid meigist tähtsamgi on selle tõhus eemaldamine. Selleks puhuks on Mesaudal olemas näiteks viimase aja üks populaarsemaid tooteid mitsellaarvesi. Cool Water mitsellaarvesi on ideaalne nendeks puhkudeks, kui meik on igapäevane ja mahedates toonides. Vähemalt mina eelistan mitsellaarvett nö igapäevase meigi puhul. See on mõnusalt kerge ja kiire viis meigi eemaldamiseks. Mitsellaarvesi oma olemuselt juba on kerge koostisega. Selles sisalduvad mitsellid on need staarid, mis nahalt mustuse ja meigi endasse tõmbavad ning nahalt eemaldavad. Kui olen endale teinud tumeda suitsusilma või huul on sügiseselt tume, siis armastan juba pöörduda veekindla meigieemaldi poole. Kahefaasilised meigieemaldajad reedavad alati oma võime eemaldada ka veekindlat meiki. Ja sinna kategooriasse liigitan mina lisaks veekindlatele ja kauapüsivatele toodetele ka tumedad ja tugevad toonid. Neid lihtsalt on millegi eriti efektiivse, nagu näiteks Xpress Make Up Removeriga, tohutult mugav eemaldada.

Mesauda Milano nahahooldusPuhas nahk tahab alati ka niisutust ja kreemide valik on Mesaudal meeldivalt lai. Minu valituks on Good Times, mis on tekstuurilt vedelapoolne ja mõnusalt kerge. Kusjuures esimene kord kui selle lahti tegin, suutsin seda suures osas purgist välja valada. Vot nii vedel see ongi. See juba vihjab kui kerge tekstuuriga see on. Nahale kandes tundub see nii siidjas ja pehme. Lõhn on sellel ka kerge ja on välja töötatud spetsiaalselt nii, et see võimalikult vähe ärritaks. Lisaks sellele pole selles kreemis parafiinõli, lanoliini ega ka muid loomseid niisutajaid. Täiesti veganite sõbralik kreem! Muuseas, eriline on see kreem ka seetõttu, et see kaitseb nahka väliskeskkonna saaste eest.

Külm sügis on kogu täiega käes ja on aeg oma suvine nahahooldus välja vahetada. Mesauda Milano on selleks väga hea valik! Nende tooted leiab ilusti meie e-poest, nagu ikka. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.