Kevade tulek tekitab kohe tahtmise rohkem värvidega mängida. Olgu see riietuses, kodusisustuses või igapäevameigis. Minul ongi täna teie varuks üks kevadistes toonides igapäevaselt kerge meigivideo.

Mesauda Milano silmameik TradehouseVideo peategelasteks on Mesauda Milano silmameigitooted. Alustades kulmudest ja lõpetades ripsmetega. Kulmudel kasutasin Xpress Brow kulmupliiatsit, mida oli äärmiselt lihtne peale kanda. Et minu toon oli pisut tume, kandsin pliiatsit kulmudele pigem kergema käega. Ja jäin tulemusega väga rahule – see sai väga loomulik ja pliiatsi tooni tõttu ei jäänud minu nahal oranžikas.

Silmalaugudel kasutasin kahte Vibrant Eye Shadow Duot toonides Wonder Woman ja Bling. Pigment on kõigil toonidel väga hea ja mina jäin nendega igatahes väga rahule. Vahet ei ole kas kanda peale pintsli või sõrmega, tulemus jääb ilus ja eelkõige nähtav mõlemal juhul. Meigile lisasin särtsu Dip Liner Waterproof veekindla silmalaineriga. Seda on lihtne kasutada, pigment on tumemust ja laigulisuse pärast muret ei pea tundma.

Viimase lihvi said silmad Volumissime Waterpoof veekindla ripsmetušiga. Hoolimata väga suurest harjast oli seda väga mugav ripsmetele kanda. Ripsmed jäid volüümikad ja intensiivselt mustad.

Videost näete juba täpsemalt mida ja kuidas ma peale kandsin ning milline on lõpptulemus.

Täienda oma kevadist meigiarsenali Mesauda toodetega meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.