Eelmises postituses rääkisin värvilistest vannipallidest. Kehateemadel jätkan ka täna. Kuigi SpaRitual on siit pigem küünelakkide kujul läbi käinud, on neil ka suur valik kehahooldustooteid. Kõrgkvaliteedilised hoolitsevad tooted on must have iga naise vannitoariiulil. Minu praegused lemmikud on SpaRitual Close Your Eyes sarja tooted.

SpaRitual Close Your EyesEksootilise Egiptuse pelargooniga lõhnastatud tooted näevad esiteks juba väga ilusad välja. Eriti meeldib mulle kreemipudeli disain – minimalistlik ent romantiline ja lihtsalt ilus. Täpselt minu maitse. Ütlen ausalt, et nende toodete lõhn mulle esimese nuusutamisega üldse ei istunud. Egyptian Geranium  pakil ei andnud mulle just palju infot, et mis lõhna oodata. Mõtteis mõlkus midagi lillelist, aga pakist tuli vastu midagi maalähedast ja isegi ürte meenutavat. Aga teate, esimese kasutusega mu arvamus muutus täielikult. Juba see lõhn on nii rahustav ja lõõgastav, et midagi tugevamat ja magusamat rikuks elamuse lihtsalt ära.

Suhkrukoorija muutub niiskel nahal veidi piimjaks ja suhkur ise püsib oma algsel kujul täpselt piisavalt, et nahka pehmendada kuid mitte kahjustada. Pärast kasutust on nahk mõnusalt sile ja kuiv nahakiht eemaldatud. Sinna peale sobibki ideaalselt kesjoon, mis oma konsistentsilt on pigem midagi losjooni ja kehavõi vahepealset. Pisut paksem kui losjoon, aga mitte päris nii tihke ja rasvane kui kehavõi. Nahka imendub see kergelt ning ebameeldivat kihti nahale ei jäta.

Kogu sari on valmistatud orgaanilise päritoluga koostisosadest. Neis puuduvad sünteetilised värv- ja lõhnaained ning parabeenid. Kõlab hästi, eks?

Kogu SpaRitual tootevaliku leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.