Olgu käes sinine esmaspäev või pingeline nädalalõpp, üks kosutav ja lõõgastav vann kulub alati marjaks ära. Ja mitte niisama, vaid väikese mõnusa lisandiga! Kui vannipommide valik võtab silme eest kirjuks, on vannis lõõgastumine palju meeldivam.

Organique vannipallid vannipommidKüll mõjuvad vannipallid aroomiteraapiliselt, siis annavad nad veele palju nahka hooldavaid omadusi. Ja muidugi värvivad nad igava läbipaistva vee mõnda põnevat värvi. Organique on bränd, mis on tõesti igale aspektile kehahoolduses mõelnud ning neil on väga hea valik imeliselt lõhnavaid orgaanilisi vannipalle. No ja vaadake kui mõnusates värvides need on. Kes valib pilguga, kes lõhnameelega, eks. Muuseas näiteks see sinine pall on lõhnaga “Masculini”, seega miks mitte kallimaga koos vanni lõõgastuma minna? Minu lemmik neist lõhnadest on roheline “Greek” ja täiesti juhuslikult on see ka mu lemmikvärv. Seda hoian kindlasti mõneks eriliseks puhuks. Olen nii mõnegi palli juba ära kasutanud ja ootan juba järgmist vanniõhtut.

Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõlid siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Nende õlide sisalduse tõttu tuleb pärast vann üle puhastada, sest muidu jäävad vanni seintele rasvased randid. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku on nahk siidiselt pehme ja lõhnab imemõnusalt.

Seda kõike praegu kirjutades tõstab nautleja minus pead ja planeerib järgmist vanniõhtut. Miks mitte juba täna?

Leia endale sobivaim vannipall meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.