Keegi meist vist ei vaidle, et hea lõhnaga kehatooted on tohutult olulised. Kes ei tahaks hästi lõhnates oma ilurutiine lõpetada, eks. Mina igatahes kogu täiega tahan! Ja puht juhuslikult on minu kehahooldustoodete arsenali rikastamas ühed eriti suud vettjooksmaajavalt hea šokolaadi lõhnaga potsikute paar.

OrganiqueOrganique Spa Therapies sarjadevalik on üsna mitmekesine. Erinevaid lõhnu ja toimeid, mille vahel valida, on meeldivalt palju, Igaühele kindlasti leidub midagi mis neid kõnetab. Mind kõnetab alati šokolaad, olgu tegu päris šokolaadiga või šokolaadilõhnaliste toodetega. Kui veel nendele viimastele lisada hea toime, on olemine juba täitsa kuldne. Antud juhul on mul teile ette näidata kaks Chocolate – Relax & Sculpting sarja toodet. Esimesena Chocolate Sugar Peeling kehakoorija, mis peab duši all veele täpselt piisavalt kaua vastu, et enne sulamist saab nahka väga mõnusalt koorida. Kui otsene vesi veidi ära keerata, saab väga intensiivse tulemuse ja kui voolava vee all seda kasutada, on tulemus pehmem ja igapäevasem. Seda vast ei pea mainimagi, et nahk jääb pärast kasutust mõnusalt pehme. Aga! Pehme, hooldatud ja niisutatud nahk ei ole kunagi overrated, mis tähendab, et pärast sirutan käe kindlasti Chocolate Bronzing Body Butter kehavõi järele. Tekstuurilt on ta siidine ja pehme, toitev ent mitte liialt rammus. Võie imendub nahka, mitte ei jäta naha pinnale ebameeldivalt rasvast kihti, seega seda võib julgelt ka hommikuti kasutada. Riideid ära ei määri.

Ja kui kogu juttu alustasin täna ju lõhnaga, siis peab mainima, et see lõhn mis neist nahale jääb… No see on võrratu! Juba ainuüksi selle mõnusa, sooja šokolaadi lõhna pärast on neid tooteid nii mõnus kasutada. Siidpehme nahk tundub siin puhul küll juba lihtsalt boonus olevat. Kuigi ju tegelikult on vastupidi.

Leia enda lemmik SPA Therapies sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.