Teate kui kihvt on, kui hea toimega tooted ka kihvtid välja näevad või veidi põnevama tekstuuriga on. Mulle igatahes meeldib asi siis kohe rohkem, kui ta natukene erilisem on. Täna on teemaks Organique Bloom Essence sari, kuid peagi tutvustan teile üht eriskummalise tekstuuriga toodet veel.

Organique Bloom EssenceKõigepealt jäi mulle kohe silma see dušigeel. Tegu on sellise pudelis üsna vedelana paistva dušigeeliga. Ingliskeelne nimetus on sellel lausa shower jelly. Sellel on hästi mahe lillelõhn, mis mulle väga meeldib. Üldiselt ma eelistan pigem puuviljalõhnu, kuid see lõhn on väga mõnus. Dušigeel ise on roosa, kuldse läikega. Ja no kui ilus! See kuldne sädelus sellel on ka veidi teistlaadi kui muidu tavaline pärlmutterläige mõnel dušigeelil.

Kehakreem on samuti roosa ning üsna sarnase, ent pisut teistlaadi lillelõhnaga. Tegu on väga sametise ja tihke tekstuuriga kehavõiga. Mõnusalt rammus ja niisutav, kuid ei jäta nahale mingit ebameeldivat kihti. Mulle meeldib, et see imendub kiirelt nahka ja niisutav toime kestab pikalt.

Kui otsid mõnusalt mahedat ja naiselikku kehahooldussarja, siis Bloom Essence on see, mille järele käed sirutada. Ja nagu ikka, leiad selle meie e-poest!

Peatse lugemiseni,
Liina

Comments are closed.