Käte-jalgade hooldus on teadupärast väga oluline. Ei taha meist keegi suvel kuivade ketendavate jalgadega ringi käia, nii nagu ei ole ilus ka kuivade kätegaolla. Vähe sellest, ka endal on ebamugav. Minul vähemalt.

Organique nahahooldusMõnda aega tagasi kirjutasin oma kogemusest ühe vahva jalamaskiga SIIN. Sellist tulemust tuleb hoida ja üks liige võrrandis on kindlasti niisutav jalakreem. Värskendava lõhnaga Organique jalakreem on sel puhul väga hea variant. Kui muidu on jalakreemid üsna paksu ja tihke konsistentsiga, siis see on üksjagu kergem. See tähendab minu jaoks seda, et esiteks kreem imendub kergelt nahka ning kuna eelistan kodus pigem paljajalu olla, saan kiirelt ka liikuma. Ja samas võib ka sellega teha nö öist turgutust: paks kiht jalakreemi peale ning sokid jalga. Hommikul on jalad veelgi pehmemad. Eks see, et talv on käes ja keegi meie jalgu ei näe, ei tähenda, et need ära võiks unustada. Vastupidi, päevad läbi kinnistes jalatsites haudumine ei mõju jalgadele hästi. Kui olla juba harjunud ka talvel jalgade eest ilusti hoolt kandma, on suvele vastu minek hulga lihtsam.

Käed tahavad samuti tähelepanu ning kätele on Organique’l sarnase tekstuuriga kätekreem. Dermo Expert sarja kuuluv kätekreem on taaskord kerge, kiirelt imenduva konsistentsiga. Kreemil on mahe tumedate marjade, minu jaoks põldmarju meenutav lõhn. Kätele ei jää ebameeldivat kihti ning sarnaselt jalakreemile, saab kiirelt oma toimetuste juurde naasta. Mulle meeldib, kuidas mõlemad tulevad pumbaga pudelis. Mingist tuubist pigistada, või potsikust koukida neid kreeme ma ei tahaks. Pealegi on need pumbad nii hea süsteemiga, et üks pumbatäis on täpselt paras kogus kätele. Jalgadele saab siis vajadusel juurde pumbata seda kreemi.

Kui eelistad sarnaselt minule kerge koostisega, kiirelt imenduvaid kreeme, mis ei jätaks nahale ebameeldivat kihti, siis suundu meie e-poodi, kus leidub suur valik häid tooteid!

Comments are closed.