Ghassoul, tuntud ka kui Rhassoul-savi, on Maroko Atlase mäestikust pärit toitaineterikas vulkaaniline savi. Sisaldades räni, rauda, magneesiumit, kaaliumit, naatriumit, kaltsiumit, liitiumit ja mikroelemente, peetakse seda kõikide kosmeetiliste savide seas kõige paremaks naha toitjaks.

Organique Ghassoul savi

Tänu Ghassoul-savi erakordsetele omadustele kasutatakse seda talassoteraapias ja spaakeskustes üle kogu maailma. Savi on nahka taastava ja pehmendava toimega – vähendab tunduvalt naha punetust, muudab selle puhtamaks ja klaarimaks, tõstab naha elastsust, eemaldab rasu, surnud naharakud ning parandab naha tekstuuri.

Ghassoul-savil on suurepärane imamisvõime, mistõttu on see väga efektiivne nahapuhastaja, lisaks teevad koorivad omadused temast suurepärase nahakoorija. Savil on seebiga sarnased puhastavad ja vahutavad omadused. Veega segamisel muutub savipulber mudaks, mis eemaldab tõhusalt rasu, kuna selle katioonides sisaldub suur hulk naturaalseid pindaktiivseid aineid. Ühtlasi eemaldab nahalt mustuse, toksiinid ja pooridesse kinni jäänud rasu, muutes naha siledaks ja säravaks.

Savi kasutatakse puhtal kujul juukse-, keha- ja näohoolduses, aga ka tundliku naha eest hoolitsemisel. Oma pehmendava ja taastava toime tõttu sobib hästi lõhenenud kandadele. Savi kasutatakse ka juuste pesemiseks, olles kasulik kõõma ennetamisel ja peanaha toitmisel.

Ghassoul­-savi on hüpoallergeenne. 100% naturaalse tootena sobib see kasutamiseks professionaalsetes hooldusprotseduurides igale nahatüübile – raske on mõõta selle erakordselt soodsat mõju meie tervisele ja ilule.

Vaata Organique Ghassoul savi toodet e-poes!

Comments are closed.