Ongi aeg sealmaal, et jätkata teise postitusega supertoiduainete teemal. Usun, et esimene on teil kõigil kenasti juba läbi loetud. Kes veel mõtleb milliseid supertoite proovida, siis ehk annab tänane postitus ka veidi inspiratsiooni juurde.

_DSC2885Selle postituse esimene valik on Cocoa Nibs purustatud kakaotuumad. Brändiks on ka sel korral Poola päritolu Diet Food. Kakaotuumad on kõige vähem tööteldud ning kõige puhtam šokolaadi vorm. Tänu lisamata jäänud suhkrutele, mida leiame tavapärases šokolaadis, on kakaotuumadel väga spetsiifiline maitse. Justkui 80% protsendiline tume šokolaad oleks viidud täiesti uuele tasandile. Aga häid omadusi on neil küll ja veel. Muuhulgas suures koguses antioksüdante, magneesiumi, kaaliumi. Lisaks parandab kakao ka meie tuju. Kuna puhta kakao maitse on minu jaoks veidi liig, siis lisan mina kakaotuumasid müslidesse ja putrudele, kus nende maitset mõnusalt ülejäänud toit mahendab. Kellele aga maitseb, võib neid ka täiesti paljalt näksida.

Tänane teine staar on Super Hydro kookosvesi pulbrina. Jah, just pulbrina. Seda segan vette ning saan kookosvee, mida on hea lisada smuutidesse või miks mitte näiteks mandlipiimale lisades chia seemnetega pudingut teha. Kookosvett nimetatakse sageli “elu eliksiiriks”, kuna selle koostises on rohkesti kaaliumi, kaltsiumi, naatriumi, mangaani ja magneesiumi – 5 põhilist elektrolüüti. Ja nüüd kujutage ette millise heade ainete laengu ma saan iga kord kui endale kõigi nende supertoiduainetega näiteks smuutit teen. Mida kauem neid tarbida, seda paremaks läheb ajaga enesetunne ja tervis. Ja see kõik väljendub enesetundele lisaks ka minu nahas ja juustes.

Mina olen igatahes väga rahul ja soovitan kõigil supertoiduaineid proovida.

E-poest leiad endale sobivaimad valikud supertoiduainete seast.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.