Teadlik tervislik toitumine ja supertoidud on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks. Rongist pole maha jäänud ka Tradehouse, kuna nende kaubavalikus on supertoiduained täiesti esindatud. Sel nädalal tutvustangi teile kahe postitusega paari minu valikut.
Diet Food supertoiduainedE-poes on väga suur valik Poola brändi Diet Food supertoiduaineid ja toidulisandeid ning minu esimene valik nende seast on  Super Hemp puhastatud kanepiseemned. Kanepiseemned on kõige toitainerikkamad seemned maailmas. Eriti hästi sobivad need taimetoitlastele, kellel proteiinist puudu jääb. Just proteiini ongi kanepiseemned ääreni täis pakitud. Kanepiseemnetes olev proteiin on kergemini seeditav kui see, mida leidub lihas, munades, piimatoodetes jmt. Teadaolevaid allergiaid kanepiseemnetele pole, seega sobivad ideaalselt laktoosi- ja gluteenitalumatutele ning ka neile, kes ei tohi süüa suhkruid või pähkleid. Kuna mina söön liha pigem vähe ja kõiki piimatooteid tarbida ei saa, on minule need just ideaalsed.

Smuuti Diet Food supertoiduainetegaMinu teiseks valikuks osutusid Super Fiber jahvatatud tatrakliid. Tatrakliid sisaldavad rohkelt kiudaineid ja mitmeid häid vitamiine. Kiudaineid meie seedida ei suuda, aga ometi on see kehale kasulik. Kiudained hoiavad kõhu kauem täis, seega mõjuvad hästi kehakaalule. Kuna kiudained seovad vett, aitavad need ka paremini toitu seedida, mis omakorda hoiab kõhu paremini korras. Minu lemmik viis mõlemat toidulisandit tarbida on eelkõige smuutides. Kuna mõlemal on oma soovituslik päevakogus, teen endale ja elukaaslasele mõnusa turgutava smuuti vastavalt juhistele. Et tatrakliid smuutis ei lahustu, soovitan neid smuutit kahele tehes panna kõige rohkem 2tl. Muidu võib tulemus jääda veidi “jahune”.

Kõigele lisaks meeldib mulle väga ka Diet Food pakendite disain. Väga lihtsad ja puhtad, just nagu mulle meeldib. Ja kui ilusa pakendi sisu teeb ka kehale pai, siis mis saaks minul selle vastu olla. Juba neljapäeval tutvustan oma teisi valikuid ja teisi viise, kuidas mina supertoiduaineid oma menüüsse lisan.

Vali oma supertoiduained välja vastavalt oma tervisele ja menüüle. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.