Suvel, riietudes õhemalt ja lühemalt, hakkame üha rohkem tähelepanu pöörama oma keha välimusele. Üheks peamiseks nahaprobleemiks sel soojal ajal meie kehal on tselluliit.

Tseluliit_5Mis on tselluliit ja kuidas sellega võidelda? Tselluliit on apelsinikoorenahka meenutav rasvkude, mis tundub naha pinnal krobelisena nö apelsinikoorena. Paraku esineb seda naistel kordades rohkem ja nähtavamana kui meestel. Samuti enam just alakehas, eriti puusadel ja reitel. Tselluliidiga võitlemiseks, selle vähendamiseks ja peitmiseks on õnneks olemas mitmeid erinevaid viise ja võimalusi.  Esimeseks ja kõige lihtsamaks on igapäevaselt probleemsete piirkondade kuivharjamine. Kuivharjamist tuleks sooritada kuival nahal, soovitavalt hommikuti pärast dušši.Tseluliit_1 Kindlasti tuleks veenduda, et nahk on enne harjamist korralikult ära kuivatatud. Taoline toimimine aitab eemaldada nahalt pindmised surnud rakud ning aktiviseerida pindmist vereringet, mis omakorda ennetab efektiivselt rasvkoe ehk tselluliidi teket. Kuivharjamist saab teostada väga edukalt tavalise vanniharja või vanni- ja dušikindaga. Lisaks kuivharjamisele aitavad tselluliidiga võidelda erinevad spetsiaalsed hooldustooted nt seerumid, kreemid, õlid, maskid ja koorijad.  Samuti saab hooldusesse kaasata ja seda veel efektiivsemaks muuta spetsiaalsete hooldus-aparaatidega. Et tselluliidi teket ennetavad või seda vähendavad seerumid, kreemid jm ained paremini nahka imenduksid, oleks soovitatav esmalt teostada naha koorimine, mis aitab eemaldada surnud rakud ja võimaldab seeläbi toimeainetel sügavamale nahka imenduda. Pärast koorimist on nahk koheselt säravam, pehmem, siledam, värskem.

Tseluliit_4Tselluliidi kreemidega aitame me kaasa parima lõpptulemuse  saavutamisele. Kreemide valikul lähtume  probleemi suurusest ning mugavustundest. Poe riiulitelt leiame suurel valikul erineva efektiga kreeme ja geele. Millist valida?

Meie valikuid mõjutab paljuski aastaaeg, suvel otsime  oma kehale  jahutust ning talvel oleme rohkem soojalembelised. Kuna suvel soovime rohkem jahutust, siis ideaalseks tooteks on tselluliidivastane geel külmaefektiga. Geel sobib  igat tüüpi tselluliidi raviks, on väga tõhus vahend kehas seiskunud vedelike väljutamiseks, parandab lümfivedeliku liikumist ja stimuleerib drenaaži. Annab mõnusa jahutava tunde. Peale külmaefekti geelide või kreemide on olemas ka tselluliidivastased kreemid soojusefektiga, mis annavad meie kehale meeldiva sooja tunde. Soojaefektiga kreem sobib kasutamiseks mistahes tüüpi tselluliidi raviks, aitab väljutada seiskunud vedelikke meie kehast, parandab lümfi liikumist. Tseluliit_2Paljude tselluliidivastaste kreemide koostisest võime välja lugeda kofeiini sisalduse tootes. Miks seda kasutatakse?  Kofeiin  aitab  väljutada  vedelikud tselluliidiga enim mõjutatud kehapiirkondadest, on salendava toimega ning trimmib figuuri. Uuringutega on kindlaks tehtud, et kõige efektiivsemate tselluliidivastaste kreemide koostisosadeks on  kofeiin ja merevetikate ekstrakt.  Lisaks on paljude tselluliidivastaste kreemide üheks põhiliseks toimeaineks aminofiliin, mis omab tõhusat efekti. Üheks efektiivseks mooduseks tselluliidi vastu võitlemiseks on kudede sügav massaaž, mida saab teostada erinevate hooldusaparaatidega või siis sügavalt mehhaanilist massaaži erinevate rullide, pulkade või käte abil. Paremaks tulemuseks kaasa õige dieet ning kehaline aktiivsus.

Tootesoovitused:
Byothea Cellulite Cream Warm Effect
Byothea Cellulite Gel Cool Effect
Mister Mitt Classic Massage vanni- ja dušikinnas
Organique Spa Therapies Coffee Sugar Peeling
Byothea Exfoliating Scrub
Medisana AC 850 tselluliidi masseerija
Byothea Intensive Lipodrain Serum
Byothea Intensive Cellulite Cream

Comments are closed.