Kellele ei meeldiks multifunktsionaalsed tooted? Eriti kui need on midagi nii kihvti nagu Organique’ käsitsi valmistatud glütseriiniseebid. Minu vannituba sai hiljuti kahe käsitööseebi näol väikese täienduse (Rose ja Crab) ja täna tahan ma neid teilegi tutvustada.

Mis puudutab selliseid “vanakooli” seepe, siis eelistan neid alati oma vannitoa kraanikausi serval. Nendega on mõnus käsi pesta ja üldjuhul näevad need ka väga kihvtid välja. Lõhnast ärme üldse räägigi, pärast tükk aega nuusutan oma käsi. Lihtsalt võrratu lõhn ja olgem ausad, pooled seda tüüpi valikud saavadki ju just lõhna baasil tehtud. Küll aga ei pea need seebid vaid kraanikausi servale jääma.

Organique glütseriiniseebid TradehouseOrganique’ käsitööseebid on glütseriinisisaldusega, mis mõjub nahka niisutavalt. Nii sobivad need ka keha pesemiseks, sest ei kuivata nahka nii nagu paljud teised sellist sorti kõvad seebid seda teha võivad. Nahk jääb mõnusalt siidine (ja lõhnab imeliselt!). Kuivema nahaga inimestel ilmselt soovitan enne kätel järele proovida, kuna siis võib seep ikkagi pisut kuivatavalt mõjuda. Aga minule need sobivad imehästi ja tegingi ühe seebi pooleks – üks jupp on kraanikausi serval, et käsi pesta ning teine pool siis dušikabiinis keha jaoks. Loomulikult vajab dušikabiini variant väikest karbikest või spetsiaalselt seebi kuivatamist, et see läbi ei vettiks ja koledaks ei läheks.

Glütseriiniseepidel on mõnus valik erinevaid lõhnu ja igaüks leiab endale kindlasti oma lemmiku. Kogu valik on leitav meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.