Mul oli ilus plaan teieni sel nädalal kaks videot tuua, ent minu tehnika otsustas puhata ja minuga koostööd mitte teha. Aga siis tuleb teemad ära vahetada ja loodan, et nädala lõpus saan teid juba videoga kostitada. See selleks. Täna räägin teile tootest, mille kasutamine on üks veidramaid, kohati rõvedamaid kuid tulemus oh kui hea!
Baby Foot Easy PackNäo- ja juuksemaskid pole kellelegi üllatus. Kuidas on aga jalamaskidega? Mina proovisin Baby Foot sokke, mis mingis mõttes on kui jalamaskid. Aga tulemus on veidi aja möödudes ikka silmnähtav ja tuntav. Tööpõhimõte seisneb selles, et hoiad geeliga täidetud kilest sokke tund aega jalas ning siis loputad jalad leige vee ja seebiga üle. Ning jääd ootele. Minul tiksus nädal täis ja vist võib öelda, et 90% lõpptulemusest täidetud. Nende sokkide eesmärk? Nahapaksendite eemaldamine. Töö saab oi kui hästi tehtud ja ilma minupoolse vaevata. Esimene õhtu pärast sokkide kasutamist tundsin, kuidas jalad olid veidi karedamad. Küll jäid kannad voodipesu külge ja oli üleüldse kare tunne kui jalad teineteise vastu hõõrusid. Siis ma unustasin mõneks päevaks kõik ära, kui üks hommik dušialt tulles nägin, et jalad täiesti narmendavad! Nahk talla alt oli no nii lahti kui lahti. Istu aga maha ja hakka nokkima. Rõve!

Baby Foot Easy PackPaar päeva siis käisin selliste narmendavate jalgadega ringi (oh kui hea, et praegu ei ole lahtiste jalatsite ja paljajalu käimise aeg!). Lahtise naha sai hõlpsalt ära tõmmata ja mingit väikest nokkimist polnud. Ei taha liiga detailseks kirjeldustega minna, aga nahk tuleb maha ikka suurte tükkidena. Paksenenud naha kandadelt sain täna hommikul väga kergelt dušiall maha lihtsalt hõõruda. Ja nüüd? Nüüd on mu jalad nii pehmed. Kui vahel jääb jalahooldus unarusse või muutub talla all ja kandadel nahk kiirelt kuivaks ja karedaks, on hea mõned korrad aastas selline tõeline uuenduskuur jalgadele teha. Asi näeb tõesti välja nagu uss vahetaks nahka. Üks kõige veidramaid kogemusi, aga tulemus on tõeliselt super!

Kellel karjuvad jalad ühe korraliku hoolduse järele, siis ma soovitan kindlasti teil need sokid endale soetada ja jalgadele uus elu anda!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.