Selle blogi lugejatele ei ole Organique teps mitte võõras bränd. Olen kirjutanud nii nende naha- kui kehahooldusest. Ja kirjutada on palju, sest valik on neil väga suur ja lai. Kui näiteks puhtalt lõhnade järgi valida, siis juba ainuüksi selle põhjal leiab igaüks endale meeldivaima sarja.

Organique Botanic Garden Nasturtium GrenadineSeekord on mul varuks midagi troopilist. Organique Botanic Garden sarjas on kaks erinevat lõhna. Minul on neist ilmselt soojem ja troopilisem Nasturium & Grenadine ehk kokku on pandud mungalill ja granaatõun. Tegu on tõeliselt aromaatsete toodetega ja sedasama on kirjutatud ka pakendile. Üldeüldse näevad selle sarja pakendid väga kihvtid välja. Minu poolt igatahes disainile plusspunktid. Kerge tekstuuriga kehalosjoon on suvisel ajal niisutuseks täiesti piisav. Oh ja mis meeldiv troopiline lõhn veel nahale jääb! Kui dušiall enne kasutada sama sarja dušigeeli, siis kestab selle ja losjooni koosmõjul lõhn nahal veel pikalt. Parfüümi justkui polegi vaja kasutada. Ei saa mainimata jätta ka mõnusat kehakoorijat. Suhkrukoorija on väga kreemjas ja kuigi pakend soovitab seda kasutada niiskel nahal, meeldib minule seda teinekord ka kuival nahal kasutada. Nii sulab suhkur nahal aeglasemalt ja õrnatoimelisest koorijast saab midagi veidi tugevamat. Koorija jätab nahale kerge rasvase kihi ja on täiesti maitse asi kas see eraldi maha pesta või mitte. Ühel juhul võiks kindlasti nahka pärast pesu niisutada ja teisel juhul toimibki see kiht ise nahka imbudes niisutajana. Meeldivalt mitmekülgne toode.

Organique pakub niivõrd suurt valikut erinevaid kehahooldussarju, ent suveks soovitan just midagi sellist kerget ja sooja. Meie e-poes on kogu valik saadaval. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.