Eelmises postituses tuletasin praegusel kiirel perioodil meelde, et aeg-ajalt tuleks enda jaoks aeg maha võtta. Keha tahab hoolitsemist, kuid ka juuksed tahaksid teinekord spaahooldust nautida.

alter ego italyAlter Ego Italyl on selleks puhuks Nourishing Spa sari, kust leiab tooteid näiteks värvitud juustele. Tegu on sellise pehmema tootesarjga, mis näiteks oma lõhnalt on väga mahe. Šampoon ja palsam ei ole üleliia kange, imala või liigselt magusa lõhnaga. Vastupidi, selline lõhn peaks igaühele sobima. Need tooted on mõeldud värvitud ja triibutatud juukseid kaitsma ja niisutama ning loomulikult eelkõige värvi kirkust säilitama. Minu juuksed püsivad Color Care šampooniga puhtad vähemalt kaks päeva, mis tähendab, et kuigi tegu on hooldva šampooniga, ei koorma see juukseid. Ka palsam on meeldivalt kerge, lihtne maha pesta ning ei jää juustesse. Juuksed on siidpehmed ning ei tundu, et nad jäid halvasti pestud. Teinekord “rammusamate” palsamitega nii võib juhtuda.

Niiet ärge unustage lisaks keha eest hoolitsemisele ka oma juustele hooldav pai teha. Nagu ikka, leiate tohutu valiku imehäid tooteid meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.