Kui soovid oma juukseid looduse kaasabil värvida, siis BioKap püsivärvide valikust leiad endale kindlasti sobiliku tooni! Itaaliast pärit BioKap on üks väheseid juuksevärve, mille koostisained on üle 90% looduslikud. Seega looduslike toodete austajad, siin on Teile uus toode katsetamiseks!

BioKap juuksevärvidel on suur värvivalik, lausa 35 tooni! Kõikides toodetes on orgaanilise argaaniaõli ning loodusliku päikesekaitsefiltri (pajukoor) sisaldus, mis hoiab värvi kaua värskena.

Patenteeritud koostisaine Lactosafe® koosneb puuviljahapetest (piimhape peedi- ning roosuhkrust, tartarhape viinamarjadest, õunhape meest ja mustsõstrast). Lactosafe® tagab tootes ideaalse happesuse tasakaalu, aitab värvil paremini imenduda, kaitseb peanahka ja vähendab allergiariski. Värvid sisaldavad mineraalseid värvpigmente ning nisu-, kaera-, riisi- ja sojaproteiine, mis annavad juustele läiget ja jõudu. Vältimatult vajalikke sünteetilisi aineid, milleta juuksevärvi toota ei saa, on tootes imeväike kogus.

Teadlikumale kodukasutajale ka nimekiri ainetest, mida tooted ei sisalda: resortsinooli, ammoniaaki, silikooni ja derivaate, parabeene, parafenüüldiamiini.

Värvivaks aineks BioKap värvides on mineraalsed värvpigmendid.

BioKap_pilt

Vaata tooteid ja värvivalikut meie E-POES!

Comments are closed.