Ma arvan, et vaid need, kes on loomulike lokkidega, ei pea oluliseks aeg-ajalt kätt sirutada kohevust andvate juuksehooldustoodete järele. Kõik me ülejäänud, ma vähemalt arvan, peame kohevatest juustest siiralt lugu. Kui mu lühemapoolsete juustega on enamus ajast pigem lihtne kohevust saavutada, siis on ka neid halbu päevi, kus juuksed on nii ludud kui ludud ja tee mis tahad, aga kuidagi kohevamaks nad ei lähe. Mitte ühegi trikiga.

Inebrya Ice Cream pro-volume Et selliseid päevi üleüldse vältida, meeldib mulle kasutada Inebrya Ice Cream pro-volume sarja tooteid. Kui ma neid pudeleid esimest korda nägin, mõtlesin kuidas neil võiks mingi troopiline lõhn olla. No näevad ju sellised välja. Ja kui ma siis korgi pealt maha keerasin ühel pudelil ja nuusutasin.. Siis ma ei olnud enam kindel, kas ma olin neid varem juba nuusutanud või kujutasin ma seda lõhna lihtsalt nii täpselt ette. Aga kes nuusutanud pole, siis lõhn meenutab troopilisi kummikomme. Või lihtsalt midagi troopiliselt magusat. Seega, troopiline kohevus? Jah, palun! Vähe sellest, et pärast nende kasutamist juuksed hästi lõhnavad, on minul vähemalt alati siis “heade juuste päev”. Juuksed on siledad, pehmed ja mis peamine – kohevad! Muidugi ekstra volüümi saab ju igasugu põnevate vahenditega veel lisada, aga kui üks juuksehoolduskomplekt pool tööd juba ära teeb, kaob mul igasugune tahtmine oma elu veel raskemaks teha. No milleks küll.

Eriti meeldib mulle see, et kui tahan juustele anda mingi teise šampooni-palsami näol veidi vaheldust, siis saan seda kohevust (ja head lõhna) juustesse ka 15 in 1 Volume One spreiga (lingile klikkides näete mis vapustavad 15 omadust sellel spreil on). Ja kui aus olla, siis just oma mõnusate lõhnadega Inebrya Ice Cream sarjad mind kunagi ära võlusidki!

Leia omale sobivaimad Inebrya tooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.