Seekord toome lugejateni vanemdisaineri Marju lemmikud ilutooted, mis on teda Tradehouse Ilukaubamajas üle kahe aasta töötatud aja jooksul kõige enam köitnud!

b

Marju: Pean kohe alustuseks ära mainima, et olen väga laisk ja kärsitu ilutoodete kasutaja. Kui toode ei toimi või on mingil moel ebamugav või tüütu, siis jääb ta lihtsalt riiulile seisma. Juukseid olen värvinud juba üle 10 aasta ning paratamatult on tekkinud küsimus, kuidas saada juuksed igapäevaselt nii siledaks ja pehmeks nagu pärast salongikülastust.

b2

 

Šampooni ja palsami riiulilt on lemmikuks saanud CHI Argan Oil sari. Lisaks tuntavalt siledamatele juustele ja palsami kaitsele kõrgete temperatuuride ja UV-kiirguse eest, on tooted parabeenivabad. Tahan kindlasti katsetada ka CHI uusimat liiget – Rose Hip Oil sarja värvitud juustele, mille pudelite kujundus juba rõõmust käsi plaksutama paneb.

Mis juuste värvimisse puutub, lasen enda kallale ainult professionaalid. Minu punapeaaastaid on järjepidevalt saatnud Goldwell Elumen – vesiniku ja ammoniaagita intensiivne, särav ja kauapüsiv juuksevärv. Juuksur fännab selle toote kasutamist ja nii särava tulemuse üle ei suuda ka mina rõõmukilkeid tagasi hoida – täielik win-win! Kõigele lisaks parandab Goldwell Elumen juuksestruktuuri, seega lisaks läikele saan ka ekstra pehmed ja siledad juuksed.

Kuna punane on üsna kapriisne värv, eriti suvel, mil päike juuksed rebasekarva pleegitab, on minu vannitoas aukohal tooniv ja hooldav mask. Inebrya Ice Cream KroMask likvideerib kõik ilmastikust ja juuste töötlemisest tekitatud kahju. Tulemuseks on säravad, tõeliselt intensiivse värviga ülipehmed juuksed. Mask toonib kergelt ka väljakasvu. Väljakasvu värvimist see ei asenda, aga laiskadele annab pisut reageerimisaega juurde.

b4Olen vist üks vähestest naistest, kes on rahul sellega, mis mul on, ehk siis loomulike laines juustega. Vaatamata sellele tuleb ette päevi, kus lendlevate lainete taltsutamiseks on lihtsam kätte võtta sirgendaja. Diva Feel The Heat Cool Precious Gems juuksesirgendaja kuumeneb ja jahtub kiiresti, on lihtne kasutada ja argaaniaõliga immutatud plaadid jätavad juuksed siidiselt siledaks ja läikivaks. Disainerina pean lisaks toote toimimisele lugu ka, üllatus-üllatus, heast disainist ja seetõttu olen suur Diva toodete fänn.

Kuumakaitsena kasutan Alter Ego Italy Hasty Hi-T Security kuumakaitsespreid. See annab juustele mõnusa läike, ega jäta neid kleepuvaks, raskeks või lendlevaks. Juusteotstele lisaboosti andmiseks kasutan niisutava ja siluva toimega Inebrya Ice Cream Mango Fluid Star seerumit. Seerumil on mõnus mango lõhn, mis veel pikaks ajaks juustesse jääb.

Comments are closed.