Kui enamasti soovitatakse teepuuõli pigem näiteks nahahoolduses ja eriti probleemsele nahale, siis ka juuksehoolduses on teepuuõli sisaldavatel toodetel oma koht olemas. Et mulle ka teepuuõli lõhn väga meeldib, võin ka etteruttavalt öelda, et mulle tänane kõnealune juuksehooldussari meeldib.

CHI Tea Tree Oil CHI Tea Tree Oil sari on ilusates rohelistes pakendites. Roheline on ka muideks minu lemmikvärv. Kogu sari on mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Tegu on rahustava, tugevdava ja tasakaalustava sarjaga. Šampoon puhastab juukseid peaaegu nii nagu mõni sügavpuhastav šampoon ja tunne pärast juustepesu on tõeliselt värske. Palsam pole päris nii niisutav nagu mõni intensiivselt toitev palsam, ent igapäevaselt kasutades ning praktiliselt igale juuksetüübile sobides, on see sellegipoolest piisav. Seerum on vahvas pipetiga pudelis ja minu jaoks ka veidi põnevama konsistentsiga. See on justkui tihke ja paks ning vedel üheaegselt. Konsistents konsistentsiks, see on üks neist seerumitest mida tohib kogu juuksepikkusele kanda. Kui muidu õlid ja sellised seerumid on paremad pigem juukseotstes, siis seda tohib ka peanahale kanda. Muule lisaks annab see juustele ka kuuma- ning UV-kaitse.

Seega kui Sulle meeldib teepuuõli värskus ja värskendav tunne peanahal, puhtana püsivad juuksed ja vaheldus vannitoariiulitel, siis see sari on see mida vajad. Ning leiad selle loomulikult meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.