Kui eelmises postituses oli põhirõhk naha niisutamisel, siis sel korral on fookuses jälle juuksed ja üks niisutav juuksehooldussari. Keratherapy keratiiniga rikastatud niisutav hooldussari on siin kohal päeva staar.

Keratherapy MoistureSinise-valged pakendid juba vihjavad, et tegu võib olla niisutava sarjaga. Sarja kuuluvad šampoon, palsam, mask, õli ning pähejäetav palsam. Muuseas, maski ehib uhkelt “klientide lemmik” märgis! Seega tegu on ilmselgelt juba armastatud tootega ja usun, et nii mõnigi teist armub sellesse samuti. Minu heledad, keemiliselt töödeldud juuksed igatahes armastavad seda sarja. Et tegu on keratiiniga rikastatud sarjaga, nagu Keratherapy puhul ikka, loputan neid juustest välja eriti hoolikalt. Keratiiniga tooted kipuvad end juustesse unustama ja teinekord on pärast pesu hoopis tunne, et pestud neid küll ei saanud. Seda eelkõige palsami puhul. Ent see ei tähenda, et tegu oleks halva tootega. Ei. Lihtsalt nii toitev ja “rammus” on keratiin. Ja mida väga tihti juuksetoodete puhul ei näe on see, et sarja tooted on erineva lõhnaga. Kui näiteks šampoon ja pähejäetav palsam on värsked ja kergelt magusa lõhnaga, siis mask on hoopis magus-mõrkjas. Vot siis!

Niisiis, kui juuksed vajavad turgutavat niisutust, on Keratherapy niisutav sari just see, mille poole oma sõrmed sirutada! Selle ja ka teised Keratherapy sarjad leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.